Жорстокий напад ексклієнта на адвоката

Кілька днів тому, 2 жовтня, посеред дня при наявності багатьох свідків в районі Олександрівського проспекту відбувся жорстокий напад на адвоката Сергія Саінчина. Аби надати розголосу такій події, в приміщенні Ради адвокатів Одеської області дали прес-конференцію.

Відкрите серце: твори добро своїми руками

4 жовтня весь світ святкував День захисту тварин. З цієї нагоди була організована фотовиставка «Відкрите серце», головними моделями якої стали врятовані з вулиці  коти та собаки. В заході, девіз якого «Твори добро своїми руками», взяли участь 13 волонтерських груп та притулків, які працюють в нашому місті. Експозиція  розгорнулась на Канатній 27/1, в громадському ресторані ФорСіті; і триватиме до 18 жовтня.

Питання пенсій. Життя літніх людей в Європі

3 жовтня Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому законопроект № 6614 про пенсійну реформу. Мінімальний стаж в 25 років і надбавка до пенсії в декілька сотень гривень запрацюють вже з 2017 року для мільйонів українських пенсіонерів. А поки що, ми вирішили подивитися, які пенсії отримують жителі країн Європи і які там діють пенсійні системи

Комментарии закрыты