Євросоюз продовжив антиросійські санкції

150 громадян і 38 компаній Російської Федерації. Антиросійські обмежувальні заходи знову продовжені. У понеділок, 12 березня, Рада Європейського Союзу продовжила індивідуальні санкції за підрив і загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України. Про це йде мова у повідомленні Ради ЄС. «Обмежувальні заходи складаються з замороження рахунків і заборони на в’їзд. Вони застосовуються до 150 осіб та 38 компаній. Відповідна інформація та пояснення причин внесення до переліку цих осіб та організацій були оновлені у міру необхідності», — йдеться у повідомленні. Як зазначається, рішення про продовження санкцій на півроку — до 15 вересня поточного року — буде опубліковане в Офіційному журналі ЄС 13 березня.

Миротворці на Донбасі: Європейський союз підтримає ООН

Розміщення міжнародного миротворчого контингенту на Донбасі готовий підтримати Європейський Союз — якщо Рада безпеки ООН прийме відповідне рішення. Про це напередодні візиту до Києва заявила Федеріка Могеріні —  верховна представниця ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки. «Рішення про таку місію приймається Радою Безпеки ООН, а не Європейським союзом. Якби місія, узгоджена Радою Безпеки ООН, могла б допомогти просуванню реалізації Мінських угод, ми б, звичайно, були тільки «за», – зазначила Могеріні. «Ми хотіли б, щоб Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні мала повний доступ до всієї території України, в тому числі вздовж українсько-російського кордону, відповідно до свого мандату», – наголосила представниця Європейського Союзу. Нагадаємо: щодо миротворців на Донбасі наразі ведуться дискусії, оскільки сторони пропонують різні сценарії проведення місії.

За весь час Сирійської війни загинуло більше 350 тисяч осіб

Більше 350 тисяч осіб загинуло в ході семирічного конфлікту в Сирії. Такі оновлені дані надав Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини. За наявною інформацією, з 15 березня 2011 року загинули 353 935 людей. Понад 106 тисяч з них — мирні жителі, і майже 20 тисяч загиблих — це діти. Як повідомлялось раніше, з початку інтенсивних бомбардувань 18 лютого поточного року у сирійському регіоні Східна Гута, який контролюють повстанці, загинули 805 людей, 178 з яких — діти.

Мер Одеси зустрівся з грузинським консулом

У цьому році 26 травня Грузія відзначить 100-річний ювілей створення Першої Демократичної Республіки. З приводу тієї знаменної дати, 12 березня в одеській міській раді відбулася зустріч мера Одеси Геннадія Труханова з консулом Грузії в нашому місті – паном Торніке Берекашвілі. Сторони обмінялися люб’язностями, а консул подякував главі міста за активну і плідну роботу пов’язану з культурним та соціальним життям грузинської діаспори в Одесі.

В місті відкрилась виставка, присвячена Одеському театру опери та балету

Виставка «Одеський театр опери та балету на антикварних відкритих листах» відкрилась у п’ятницю, 9 березня, в Одеському будинку-музеї Реріха. В експозиції — рідкісні листівки і театральні афіші кінця XIX-початку XX століття з колекції заслуженого філателіста України, колекціонера Анатолія Дроздовського.

Одеситки про свої улюблені квіти

Тюльпани, підсніжники, крокуси, гіацинти, іриси — весняні квіти, які не тільки поліпшують настрій, але й роблять людей щасливими та після тривалих зимових холодів зігрівають і наповнюють дім атмосферою весни. У кожного є свої улюблені квіти, які не рідко з чимось асоціюються.

Комментарии закрыты