Одеса – фінансово найздоровіше місто України

Одеса зайняла перше місце серед українських міст у рейтингу прозорості і фінансового здоров’я. Про це у ході сесії міськради заявила віце-мер, директор департаменту фінансів Світлана Бедрега. Так Одеса отримала 8 з можливих десяти балів, при цьому середній бал по країні – 6. Світлана Бедрега зауважила, що у складанні рейтингу брали участь як українські, так і закордонні експерти з Міжнародного центру перспективних досліджень.

Питома вага капітальних видатків в бюджеті Одеси значно зросла

Питома вага капітальних видатків бюджету розвитку у загальному обсязі видатків кошторису міста у 2017 році склала майже 41,5% або 2,9 млрд грн. Для порівння у 2014 році цей показник становив лише 8%. Про це заявила віце-мер, директор депаратменту фінансів Світлана Бедрега на сесії міськради у ході звіту щодо виконання бюджету Одеси за 2017 рік. Це дозволило збудувати та відновити чимало важливих об’єктів, зауважила вона.

Підтримка КП «Теплопостачання»

Депутати Одеської міськради у ході сесії ухвалили чергове рішення про підтримку КП «Теплопостачання Одеси». Наразі загальна сума дотацій складає 214 мільйонів гривень. Згідно з новим законодавством дозвіл на такі рішення має давати Антимонопольний комітет. Перший віце-мер Анатолій Орловський зауважив, що в АМКУ про намір виділити гроші повідомили, але однозначної відповіді не отримали. У свою чергу міський голова Геннадій Труханов наголосив на важливості реформування галузі. Для цього потрібно єдине рішення, його варто виробити після поточного опалювального сезону, зауважив мер.

Знайомство з українською кухнею

Український борщ, пампушки та вареники. Працівники та студенти Одеської національної академії харчових технологій познайомили французьких студентів, які приїхали на тижневий інтенсив, з українською кухнею. Про враження іноземців щодо наших національних страв — далі в сюжеті.

У бібліотеці Багрицького відкрилась виставка Валерія Моругіна

У бібліотеці ім. Багрицького відкрилась виставка картин українського художника Валерія Моругіна. За ствердженням численних прихильників творчості живописця, його роботи благотворно впливають на психіку людини. Тому багато з них знаходяться в приватних колекціях по всьому світові.

Комментарии закрыты