6 листопада, пятниця. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. В студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

6 листопада православні шанують образ Пресвятої Богородиці

6-го листопада православні шанують образ Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість». Це дивовижний образ Пречистої в оточенні стражденних, скорботних людей, а послані Нею ангели подають кожному по його нужді благодіяння. У храмі на честь ікони Божої матері «Всіх скорботних радість» святкове богослужіння здійснив митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел.

Міліціонери. Припинено реалізацію пального сумнівного походження

Працівники міліції припинили факт реалізації продуктів нафтопереробки з порушенням чинного законодавства України. Так, у рамках розслідування провадження, відкритого за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, за фактом незаконної реалізації нафтопродуктів сумнівного походження та невідповідної якості, правоохоронці провели огляд території паромного комплексу державного підприємства «Іллічівський морський торгівельний порт». У результаті було задокументовано незаконну діяльність розташованої там автозаправної станції, що належить одному з товариств з обмеженою відповідальністю. У ході огляду АЗС правоохоронці вилучили грошові кошти у сумі близько 16 тисяч гривень, цистерну обсягом близько 23 тисяч літрів з дизельним пальним.

Молдова і Румунія. Як в цих країнах борються з корупцією

Боротьба з корупцією в сусідніх з Україною країнах. Яка ситуація в Молдові та Румунії. Про це на брифінгу розповіли директор відділення Freedom House у Вільнюсі, Витязь Юрконіс і директор Центру журналістських розслідувань Молдови

Корнелія Козонак. Вони поділилися своїм баченням боротьби з корупцією в Україні, і розповіли про те, яка роль журналістських розслідувань в цьому процесі. Всі подробиці у наступному сюжеті

 

І це всі новини на цю годину. О 19 – дивіться розширений випуск новин, а я з вами прощаюсь і бажаю вам гарних вихідних.

Комментарии закрыты