Вже минає 1031-ша річниця з нагоди хрещення Київської Русі. Сотні тисяч вірян України на чолі з предстоятилем Української Православної Церкви Блаженнішим митрополитом Онуфрієм, єпископат, численне духовенство, представники Помісних Православних Церков та братських народів зібралися 27-го липня на Володимирській гірці у Києві у молитовному звернені до Бога на традиційний молебень, щоб віддати уславлення дивному угоднику святому рівноапостольному князю Володимиру. По завершенню святкового молебня розпочався традиційний хресний хід від Володимирської гірки до земного Єрусалима України Києво–Печерської Лаври. Велике число людей з усіх куточків нашої богохранимої Батьківщини прибули у Київ з святинями усього Причорноморського краю нашої держави, щоб пройти живим морем вулицями Києва. І ще раз засвідчити єдність українського народу під святими хоругвами канонічної Української Православної Церкви.

У свято Хрещення Київської Русі 28–го липня в Свято–Успенській Києво–ечерській Лаврі була звершена святкова Божественна літургія, яка об’єднала серця багатьох тисяч вірян. Вона засвідчила: нині не згасла молитовна лампада істинної апостольської православної віри на благодатній українській землі, наш народ Божий  пам`ятає святого рівноапостольного князя Володимира та його великий подвиг Хрещення Київської Русі.

Цікаво також відзначити, що згідно з рішеннями Священного Синоду Української Православної Церкви, за Божественною літургією до місцешанованних святих Київської єпархії  були причислені ректор Київської духовної академії архієпископ Каненський Василь (Богдашевський), святитель Сильвестр (Малеванський) та священномученик протоієрей Олександр Глаголєв — таким чином Україна отримала нових молитовників за наше спасіння перед Божим Престолом.

Комментарии закрыты