80 000 гривень на просунення власного бізнес-проекту. Саме такий стимул мали учні проекту «Тривалий економічний підйом для миру». І ось, 19 березня, відбувся випускний вечір, на якому було оголошено переможців «Бізнес-акселератора Одеса 2.0». Більше деталей про школу та проект, в нашому сюжеті.

19 березня, в Impact Hub Odesa відбувся випускний вечір, на якому оголосили імена 7 переможців «Бізнес-акселератора Одеса 2.0» , які отримали фінансовий грант у 80000 гривень від проекту «Тривалий економічний підйом для миру» Благодійного фонду Caritas Odessa UGCC для втілення ідей розвитку свого бізнесу.

 Валентина Бутковська, національний координатор проекту «ТЕПМ»
Проект «Длительный экономический подъем для мира» создан для того, чтобы поддержать наших бизнесменов и улучшить экономическое состояние одесского региона, в целом. И сегодня, мы собрались здесь для того, чтобы поздравить людей, которые закончили обучение, как раз на развитие своего бизнеса в размере 80 тыс. каждый.

 Світлана Філиппова, куратор проекту, доктор економічних наук
Слухачі отримали багато нових знань, і, по перше, це знання, які пов’язані з навичками підприємництва, бо не вистачає і тому, хто розпочинає бізнес, і тому, хто вже тривалий час в ньому працює. По суті, багато, чого нового вони познали, як формувати команду, як робити бізнес-план, і як просувати власну бізнес-ідею.

Бізнес-акселератор в Одесі тривав 5 тижнів, протягом якогих 50 осіб отримували такі необхідні знання для діючого підприємця. Фінальним етапом навчання став захист учасниками своїх бізнес-проектів перед незалежною комісією. Приоритетними галузями бізнес-проектів Валентина Бутковська назвала ІТ , торгівлю через Інтернет, соціальне підприємництво, туризм та сільське господарство.

Владислав Явний, засновник школи «Планета перших»
Мне очень понравилось это мероприятие. Тем, что первое — мы сделали подробный разбор по многим сферам и нашим бизнеса, ми рассматривали с качественной стороны, нам помогали бизнес-тренера, которые к нам приходили, у нас было 5 недель обучения, они помогали нам расписывать бизнес-план, чтобы мы лучше понимали свою идею, куда мы идем.

На випускному вечорі кожний учасник отримав сертифікат про проходження навчання в бізнес-акселераторі. Протягом наступних 6 місяців Caritas Odessa UGCC надаватиме консультації та допомогу випускникам з будь-яких питань підприємництва, в тому числі правових і бухгалтерських, з маркетингу і менеджменту. Проект стартував на початку 2017 року і діятиме до грудня 2019 року. Проект «ТЕПМ» діє завдяки фінансовій підтримці Austrian Development Cooperation і реалізується Благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ».

Комментарии закрыты