ЦВК обробила понад 70% бюлетенів

Станом на 12-ту годину 1 квітня, Центральна виборча комісія обробила 78,56% бюлетенів. Жоден з кандидатів не набирає більшість, тому відбудеться другий тур. До нього потрапляють: Володимир Зеленський – 30,41% та Петро Порошенко – 16,06%. Третє місце посідає Юлія Тимошенко з показником 13,23% голосів. Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні в Україні — 14 585 126​​​​​​​​​​​​​​ осіб. Чинний президент України Петро Порошенко є лідером передвиборчих перегонів серед українців, які голосували на закордонному виборчому округу. Та він програє у зоні ООС. Більшість військових проголосували за Зеленського.

Відбулись прем’єрні покази казки «Народження балерини»

Одеський театр опери та балету продовжує презентувати, насамперед, маленьким глядачам пізнавально-розважальні програми та дбайливо вирощувати нове покоління своїх глядачів. Так, 17 та 30 березня відбулися прем’єрні покази феєрії-казки «Народження балерини».

Завершився Перший Всеукраїнський конкурс юних піаністів «Зірки твої, Україно!»

З 27 по 30 березня на базі школи-інтернату ім. Столярського проходив Перший Всеукраїнський конкурс юних піаністів «Зірки твої, Україно!». Конкурс присвячений пам’яті заслуженої артистки України Людмили Гінзбург. Її ім’я увійшло у музичну спадщину Одеси та України як одного з неперевершених митців сучасності. Учні Людмили Наумівни – відомі виконавці та педагоги — продовжують високі традиції одеської піаністичної школи. 30 березня в Кірсі відбулось нагородження лауреатів конкурсу та заключний гала-концерт.

Комментарии закрыты