Кабмін погодив відставку голови Одеської ОДА

Кабінет міністрів України погодив відставку  очільника Одещини Максима Степанова і направив відповідне подання президентові України Петру Порошенко. Таке рішення уряд прийняв на сьогоднішньому засіданні, в закритій його частині. Про це повідомляють ЗМІ із посиланням на джерела в уряді. Повідомляється, що проти був лише міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, — інші підтримали звільнення Степанова. Очікується, що глава держави підпише указ про зняття голови Одеської облдержадміністрації уже  найближчим часом.Нагадаємо, що підписаний 6-го квітня Петром Порошенко Указ про відсторонення Степанова був опублікований на сайті глави держави у понеділок 8 квітня. Тоді Максим Степанов заявив, що це не конституційно і рішення про його відставку може ухвалювати лише уряд.

Окуповані регіони: ВР не підтримає автономію «ЛНР» та «ДНР»   

Для мене заяви про референдум по НАТО і автономію Макеєвки чи Горлівки — з однієї методички. Про це 10 квітня написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук.  За її словами вступ до НАТО не потребує жодного референдуму на відміну від вступу до ЄС. «Донецьк і Луганськ повернуться в Україну. Але точно не на умовах Кремля. Крим теж повернеться, попри весь спротив Кремля. Донецьк і Луганськ, як і жоден інший регіон, не можуть і не будуть блокувати наш шлях до ЄС і НАТО», — підкреслила Геращенко. Окрім того вона зазначила, що мінські угоди  «визначають особливості місцевого самоврядування двох окупованих регіонів (для їх плавного повернення в юридичне поле України), але не містять нічого про автономію,  і Верховна Рада ніколи це не підтримає.  Нагадаємо, 9 квітня в ефірі телеканалу «112» політик Віктор Медведчук заявив, що Донецьк, Луганськ та Москва згодні на автономію в складі України та з його раніше представленим планом. План передбачає вільну економічну зону в окремих районах Донецької і Луганської областей, їхню автономію в складі України і міжнародну допомогу у відновленні зруйнованої інфраструктури Донбасу.

Кількість пожеж в Україні зросла в 11 разів

В усіх регіонах України відмічається значне загострення ситуації з пожежами в природних екосистемах, хоча пожежонебезпечний період ще не розпочався. Про це 10 квітня на засіданні Кабінету Міністрів повідомив Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. За його словами  щоденно в Україні фіксується до 600 пожеж.

Українське вино. Створення Асоціації виноробів

Якщо мова йде про виноробство, то згадують Францію та її «шато». А як щодо України? Згадати щось крім рідного «Шабо» та «Болград»  доволі важко. Для того, щоб популяризувати український продукт в Одеській області створили Асоціацію виноградарів та виробників вина – «Тарутине-Теруар».

Роль музеїв у концепції культурного туризму

В рамках міжнародного туристичного тижня в музеї особистих колекцій ім. Блещунова відбувся круглий стіл «Роль музеїв в формуванні концепції культурного туризму».  Для обговорення цієї дуже важливої теми  зібрались музейники не тільки з Одеси, Київа, Львова, а й фахівці з Молдови та Нідерландів.

Комментарии закрыты