AirBaltic відновлює рейс Рига-Одеса-Рига

Рейс Одеса-Рига відновлюється вже третій рік поспіль, а інтенсивність польотів — тільки збільшується. Така тенденція доводить: у розвитку відносин між Одесою та Ригою є серйозний потенціал. Про це говорили 13 березня в готелі «Бристоль» на прес-конференції, присвяченій відновленню рейсу Рига-Одеса-Рига латвійською авіакомпанією airBaltic.

«Народження балерини» в Одесі

Одеський театр опери та балету продовжує презентувати, насамперед, маленьким глядачам, пізнавально-розважальні програми. Подорожуючи до оркестру, пізнаючи світ балету та опери діти та юнацтво залучаються до кращих зразків світового мистецтва. А театр дбайливо вирощує нове покоління своїх глядачів. 17 та 30 березня відбудуться прем’єрні покази феєрії-казки «Народження балерини».

Проведена незалежна експертиза пожежі в таборі «Вікторія»

Безпосередньою причиною пожежі в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі, в результаті якого загинули три дівчинки, був забутий включений електрокип’ятильник, а швидкість поширення полум’я зумовили численні порушення, допущені при будівництві закладу. До таких висновків прийшли співробітники Незалежного інституту судових експертиз, яких залучив до розслідування трагедії Олексій Мазур, батько загиблої Софії.

Про причини регулярних пожеж в екосистемах Одещини

Останні кілька днів стали для одеського регіону особливо напруженими через пожежну безпеку. Тільки за минулі вихідні, з 8 по 11 березня, на території Одеси і області сталося 97 пожеж в екосистемах, в результаті яких вигоріло понад 32га територій!!! Ще 41 пожежа сталася за минулу добу, вогнем спалено 324,5га, з яких 300 — на природоохоронних територіях. При цьому мова йде тільки про офіційно зафіксовані випадки.

Комментарии закрыты