Доповідь Мюллера стала бестселером на Amazon

Доповідь спецпрокурора США Роберта Мюллера, про спроби Росії втрутитися у президентські вибори 2016 року була трансформована у книжкову версію й стала бестселером на Amazon. Про це повідомляє DailyMail. Два американські видавництва Skyhorse та Scribner трансформували доповідь спецпрокурора у книжкову версію й продають їх відповідно за 9,20 доларів та 10,50 доларів США.

У Північній Ірландії заворушення, загинула журналістка

У північноірландському місті Лондондеррі внаслідок стрілянини загинула 29-річна журналістка Ліра МакКі, яка висвітлювала місцеві заворушення. Поліція розглядає це як «терористичний акт». Про це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на Sky News. Заворушення у Лондондеррі розпочалися напередодні Великодня, коли місцеві республіканці відзначають річницю Великоднього повстання 1916 року за незалежність Ірландії. У ці дні прихильники возз’єднання Північної Ірландії та Ірландії – так звані «дисиденти» – особливо активні.  В кількох районах міста невідомі палили автомобілі та вступали у сутички з поліцією. Помічник начальника поліції Марк Гамільтон заявив, що поліція «розглядає стрілянину як терористичний інцидент», і було розпочато розслідування вбивства.

Подробиці зустрічі Порошенка та Зеленського 19 квітня

Сьогодні, 19 квітня, в останній день, коли можлива передвиборча агітація, кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський проводять дебати. Очікується, що вони відбудуться «в два тури»: перша частина — на НСК «Олімпійський» о 19:00, друга — у студії «Суспільного» о 21:00. Проведення передвиборчих дебатів передбачено виборчим законодавством. Згідно із законом, вони мають відбутися в останню п’ятницю перед днем виборів, у студії громадського мовника у визначений час. Проведення й організація дебатів на «Суспільному» коштуватиме бюджету близько 6 млн грн. Дебати на «Олімпійському» мають бути оплачені з виборчих фондів кандидатів як форма передвиборчої агітації.

«Іоланта» на честь ювілярки Надії Шакун

До ювілею заслуженої артистки України Надії Шакун Одеський оперний театр дав оперу «Іоланта» Петра Чайковського. Надія Федорівна Шакун більше 30 років виконувала провідні партії лірико-драматичного сопранового репертуару театру і зуміла зберегти особливі тембральні фарби голосу, а також культуру співу високого професійного рівня.

«Моряна» святкує 50-ліття

У цьому році центр дитячої та юнацької творчості «Моряна» на Великій Арнаутській святкує свій 50-річний ювілей. Спеціально до святкування вихованці студії підготували для глядачів музичні, танцювальні та вокальні номери.

Комментарии закрыты