Треба інвестувати у бізнес, — Роман Насіров

Нульове декларування та легалізація дозволять людям інвестувати у власний бізнес і в економіку України. Про це в ефірі «Громадського Радіо» заявив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. На його думку, українські підприємці є економічною силою, яка здатна забезпечити розвиток країни. «У нас в Україні приблизно 1,2-1,3млн юридичних осіб та 1,8млн приватних підприємців. Це громадяни, компанії, бізнес, сім’ї — люди, за яких ніхто не хвилюється. Саме вони платять податки і формують бюджет. А у нас в країні кандидати — популісти. Всі говорять перед виборами про підвищення зарплат і пенсій, але ніхто не замислюється про людей, за рахунок яких держава існує. Саме вони на 80% формують бюджет держави і саме з ними країна повинна рухатися вперед», — вважає він. Український бізнес чекає реформи в державі, які дозволять підприємствам інвестувати і розвиватися – підкреслив Роман Насіров.

Євген Мураєв прокоментував рішення суду щодо відновлення Супрун

14 лютого суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян оголосив рішення за клопотанням Кабміну щодо скасування тимчасової заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Ці події прокоментував народний депутат України Євген Мураєв. «Проблема не в тому, що Супрун в.о. міністра два з половиною роки, порушуючи цим всі закони, і навіть не в тому, що у неї американський паспорт. Все це було відомо дуже давно і не було такої сили, яка б завадила їй системно знищувати українську медицину і давати нам дурні поради. Проблема в тому, що жодна здорова людина в нинішній ситуації не піде на пост міністра, як би не вмовляли. За великим рахунком нам доведеться проходити «люстрацію» ще раз. Тільки тепер вичищаючи з системи влади тисячі відвертих шкідників, які унеможливили будь-які зміни на краще в принципі», – підкреслив Євген Мураєв.

Олександр Шеремет зустрівся з воїнами-афганцями

15 лютого 1989 року пам’ятають як день закінчення виводу радянських військ з Афганістану. Минуло рівно 30 років, але війна назавжди залишається в пам’яті тих, хто брав в ній участь — і ця пам’ять не має терміну дії. Напередодні ювілейної дати депутат Одеської міської ради Олександр Шеремет зустрівся з воїнами-афганцями. Дехто з них зазначає: не дуже полюбляє відзначити цей день, але в таку річницю, попри робочий день, знайшли час зібратись разом.

У Nemo встановили новий рекорд України

14-го лютого рівно о 14:02 на площі Фонтанів Nemo був установлений рекорд України — по дальності польоту пробки від пляшки ігристого вина. У День всіх закоханих в одному з найромантичніших місць Одеси один із мешканців нашого міста вніс своє ім’я в історію рекордів України, відправивши пробку від пляшки на відстань 23,7м. Разом з декількома сотнями одеситів за встановленням рекорду в Nemo спостерігала й наша знімальна група.

Комментарии закрыты