З’явилися результати голосування за кордоном

За остаточними результатами першого туру виборів 2019 року на закордонних дільницях переміг чинний Президент України Петро Порошенко, друге місце у Володимира Зеленського. Про це повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії. За інформацією ЦВК, загальна кількість закордонних виборчих дільниць становить 101, причому в деяких країнах їх декілька.

Чого чекати від другого туру виборів

Другий тур виборів запланований на 21 квітня. Результати волевиявлення українців повинні бути опубліковані до 4 травня. До другого туру президентських виборів 2019 року зі впевненим відривом проходить Володимир Зеленський, а також діючий Президент Петро Порошенко. З чим підуть кандидати до другого туру і про що будуть сперечатися на дебатах? У передвиборній програмі Зеленського більше говорилося про внутрішні реформи і корупцію, Порошенко наголошував на європейському шляху України — в Євросоюз і НАТО.

В Великій Британії знову не дійшли згоди щодо брексіту

Палата громад британського парламенту 1 квітня знову не змогла дійти згоди з питання  про брексіт. На рейтингове голосування – після того, як минулого тижня депутати втретє відкинули запропоновану прем’єром Терезою Мей угоду з ЄС – були винесені чотири альтернативних варіанти: залишитися в митному союзі з ЄС, створити з Євросоюзом так званий «спільний ринок 2.0», провести новий референдум і заборонити брексіт без угоди з ЄС. Частина цих пропозицій вже була відкинута в ході подібного голосування минулого тижня. Цього разу за них голосували більше депутатів, але цього все одно не вистачило для більшості.

В КПАІТ відкрилась сучасна лабораторія програмної інженерії

Нова сучасна лабораторія інженерії програмного забезпечення вже чекає своїх дослідників! У Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій відкрилась сучасна лабораторія програмної інженерії. На відкритті побувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты