Команда Зеленського висунула вимоги до Порошенка

Команда Володимира Зеленського висунула вимоги до чинного президента Петра Порошенка. Вони опубліковані у Фейсбук. Зазначається, що оскільки Порошенко після першого туру заявив про те, що почув українську молодь, йому висувають наступні вимоги: забезпечення ухвалення закону про скасування декларування доходів і витрат для громадських активістів; перезапуск роботи НАЗК; прийняття виборчого закону для впровадження пропорційної системи з відкритими списками на наступних парламентських виборах; розблокування початку роботи Вищого антикорупційного суду тощо.

ЦВК ще очікує протоколи

Центральна виборча комісія планує прийняти протоколи з результатами голосування на виборах-2019 від 50 комісій територіальних виборчих округів. Про це на брифінгу заявила секретар ЦВК Наталія Бернацька. За її словами, всі комісії супроводжує поліція з метою охорони протоколів. У ЦВК обіцяють прийняти усі комісії, які приїдуть.

Дефіцит держбюджету у І кварталі склав 25,3 млрд грн

Державний бюджет України в І кварталі зведений з дефіцитом 25,3 млрд грн, що на 23% або на 4,7 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на сайт Мінфіну. Зазначається, що дефіцит у І кварталі поточного року становив 28% затвердженого річного показника у сумі 90 млрд грн.

Сімейні візити розвіюють стереотипи про Схід та Захід

Родини з Одеси розвіюють стереотипи про Схід та Захід, що існують у суспільстві, та на власному досвіді переконуються, що ми єдина родина – Україна. Сімейні візити, які організовує «Карітас Одеса» Української греко-католицької церкви спільно з «Карітас Івано-Франківськ» почались у 2018-му році. І ось одеські сім’ї знову побували на Прикарпатті з метою зміцнення соціальної згуртованості українців.

«Мадам Баттерфляй» у копродукції з європейськими постановниками

Головна подія квітня в Одеському театрі опери та балету — прем’єра опери Пуччіні «Мадам Баттерфляй» у копродукції з постановниками з Німеччини, Нідерландів, Австрії та Франції! Понад 20 років  «жила» на сцені Оперного постановка «Мадам Баттерфляй» від режисера Бориса Рябікіна. Останній показ цієї вистави відбувся 17 лютого під орудою запрошеного диригента Ярослава Шемета у день 115-річчя світової прм’єри у Teatro alla Scala. Тепер перед публікою постане нова версія добре знайомого сюжету. Для виконання головних партій 5 квітня театр запросив іноземних солістів. Наступного прем’єрного дня партії Чіо-Чіо-сан і Пінкертона прозвучать у виконанні солістів Одеської опери.

Комментарии закрыты