Вимоги Ляшко до Зеленського

Підвищення тарифів на газ в Україні в той час, коли ціни на газ падають у всьому світі і, в першу чергу, в Європі, — це доказ того, що ціни в Україні не ринкові і не відповідають реаліям. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на засіданні в Верховній Раді. Він вимагає від президента України Володимира Зеленського не виконувати сліпо меморандум МВФ, який породжує бідність громадян, а, зокрема, скасувати рішення підняття цін на газ та переглянути цей меморандум.

Найбільший прапор Греції був в аеропорту Одеси

Національний рекорд України по розкриттю найбільшого прапора Грецької Республіки був встановлений 1-го червня в Міжнародному аеропорту «Одеса». Рекорд приурочений до 5-річчя рейсу грецької авіакомпанії Ellinair у напрямку Салоніки-Одеса-Салоніки і до Міжнародного свята Дня захисту дітей. Разом із службами аеровокзалу ювілейний рейс зустрічав та найбільший грецький прапор розвертав і наш кореспондент.

Морський турнір з боксу

Хлопчики та дівчатка, які знають і про День захисту дітей, і про захист взагалі, причому не з чуток, — приїхали побоксувати у святковий день… на море. Про те, як проходив нестандартний боксерський чемпіонат в Одесі — далі.

Комментарии закрыты