7-й Міжнародний форум з освіти, практичної підготовки і працевлаштування моряків

Проблема нестачі кваліфікованих кадрів завжди є актуальною, в тому числі і у морській галузі. А її вирішення потребує сумісних зусиль і на державному, і на регіональному рівнях. В морській столиці України цим займаються в першу чергу. «Партнерство для прогресу» — такий девіз має 7-й Міжнародний форум з освіти, практичної підготовки і працевлаштування моряків.

На що будуть орієнтуватися одесити на виборах

Склад Верховної Ради IX скликання буде обраний на парламентських виборах-2019, які в Україні відбудуться достроково 21 липня. На визначення з політичними уподобаннями усього декілька тижнів. За цей час політичні сили та депутати-мажоритарники мають переконати виборців голосувати саме за них.  На що будуть орієнтуватися одесити, віддаючи свій голос, — дізнавалася наша знімальна группа.

Мексика зупинила мігрантів

Влада Мексики зупинила близько тисячі мігрантів на кордоні з Гватемалою. Десятки людей були затримані. В операції брали участь поліцейські та військові. За словами влади, більшість мігрантів будуть відправлені в спеціальні центри. А в цей час у Вашингтоні Президент США заявив, що досяг проміжного прогресу в переговорах з членами уряду Мексики щодо припинення нелегальної міграції. «Сьогоднішні переговори в Білому домі з питань імміграції з представниками Мексики завершилися. Досягнуто прогресу, але цього недостатньо! Кількість арештів на кордоні станом на травень досягає 133 тисяч, оскільки Мексика і демократи в Конгресі не хочуть ворушитися в питанні імміграційної реформи», — написав глава Білого дому. Президент США пообіцяв ввести з понеділка 5-процентні мита на всі товари з Мексики, які будуть збільшуватися на 5% щомісяця до досягнення 25%. На такому рівні вони і залишаться, поки не буде досягнуто згоди з Мексикою.

Нідерланди блокують Болгарію у вступі в Шенген

Нідерланди знову заблокували вступ Болгарії до Шенгенської зони через корупцію. Але на цей раз додалася ще одна проблема: торгівля людьми. Європейська комісія офіційно заявила, що підтримує вступ Болгарії до Шенгену і стверджує, що Болгарія виконала технічні критерії членства. Однак Нідерланди залишаються найсильнішим противником приєднання Болгарії і під час візиту 5 червня в Болгарію міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок повторив свою опозицію. «Ми чули ваше бажання приєднатися до Шенгену, але я сподіваюся, що ви розумієте, що народ Нідерландів знає про велику кількість мігрантів, які прибувають до нас, ми повинні переконатися, що прикордонний контроль є безкомпромісним, перш ніж ми дозволимо Болгарії бути в Шенгені», — підкреслив він.  Нідерланди дуже серйозно сприйняли скандали зі схемами хабарництва для придбання болгарських паспортів і вважають це аргументом проти вступу Болгарії до Шенгену. За даними Фонду боротьби з корупцією, Болгарія надала іноземцям 225 паспортів за спеціальні внески протягом останніх 10 років, з них 125 — росіянам.

Папа Римський зустрінеться з Путіним

Папа Римський Франциск прийме президента Росії Володимира Путіна 4 липня у Ватикані під час візиту глави російської держави до Італії. Раніше Кремль підтвердив, що Путін повинен відвідати Італію, але нічого не сказав про дату візиту і плани президента зустрітися з Папою Франциском. Однак офіційний представник Ватикану Алессандро Джізотті, запевнив, що зустріч відбудеться. «Я можу підтвердити, що Святіший Отець прийме президента Росії Володимира Путіна в Ватикані 4 липня» — сказав він. Основними темами переговорів стануть поточна ситуація в церкві, в Україні і на Близькому Сході. Також раніше Папа Римський виступав за повагу міжнародного права, яке він назвав «фундаментом безпеки і співіснування у всьому регіоні». Він пообіцяв продовжувати розпочаті вже раніше гуманітарні проекти, спрямовані на допомогу українському населенню. Нагадаємо, що це буде вже третя зустріч двох державних діячів. Франциск і Путін бачилися до того двічі — 24 листопада  2013 року та 10 червня 2015 року.

Комментарии закрыты