В Одеській національній академії харчових технологій в 116 раз захистили, а після цього отримали дипломи випускники, що йшли до цього 4 роки.  Урочиста церемонія розпочалася 4 липня. Вона триватиме декілька днів, проте першими документ про здобуту освіту взяли в руки найкращі.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ
Первый день идут самые, самые активные, отличившиеся во время обучения в науке,  в учебе , в спорте в художественной самодеятельности в других направлениях. Поэтому сегодня я хочу пожелать всем в лице каждого студента успехов в их дальнейшей жизни, правильного дальнейшего выбора.

Анастасія Сидоренко, випускниця
Я дуже рада, це визначний день, эмоції просто зашкалюють. Ми до цього чотири роки йшли і це дійсно чудовий день, чудова мить, звичайно буду продовжувати , адже набуті знання потрібно поліпшувати, потрібно удосконалювати їх, тому не хочу прощатися з академією  і звичайно планую залишитися тут на п’ятий рік.

Серед випускників цього року Вікторія Лісник, яка під час навчання була молодіжним ректором та брала участь у всеможливих заходах академії. «Поєднувати активність та навчання нелегко, проте це були найцікавіші роки, ділиться враженнями дівчина. Окрім цього  завжди є підтримка від викладачів та студентів. Вікторія після отримання диплому планує вступати до магістратури та далі розвивати академію.

Вікторія Лісник,  випускниця, молодіжний ректор
И даже сейчас вручали дипломы, это была колосальная поддержка, когда ты выходишь , в первую очередь, это студенты, это преподаватели , они все смотрят они рады за тебя, даже как-то грустно, я когда сдавала диплом, в принципе, была защита, я не ощущала того, что уже все, все подходит к концу, а сегодня вроде бы и радостно и как-то грустно одновременно.

А ось Єлизавета Струц розпочала навчатися в академії на третьому  курсі, оскільки поступала після Одеського технічного коледжу, проте встигла також себе проявити. Майбутнім абітурієнтам дівчина рекомендує обирати професію за покликом серця.

Єлизавета Струц, випускниця

Это очень важно, не надо слушать, куда вас родители хотят отдать и так далее, важно слушать то, что хочешь действительно, потому что только так ты будешь любить свою работу и заниматься тем, что ты хочешь.
Я принимала участь, участие в различных украинских конкурсах в рекламном полигоне, в харьковском рекламном конкурсе и так далее.

Додамо, що всього в цьому році в академії отримають дипломи бакалавра 1169 студентів.

Комментарии закрыты