Дійсно грандіозне святкування Дня Захисту Дітей 1 червня, завершилося концертом на вулиці Дерибасівській. У заході брали участь артисти з продюсерського центру Star Time і той, кого юні одесити чекали, напевно, весь день — знаменитий на всю Україну Монатік. 1 червня — День про дітей і для дітей, пройшов в Одесі так, як не міг очікувати ніхто, а кількість заходів дозволила кожному знайти розвагу до смаку. У святковому концерті ввечері взяв участь і мер Одеси Геннадій Труханов, який привітав маленьких одеситів, тих, хто зробить наше місто ще кращим в майбутньому.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Вы знаете, я вам завидую, вы дети 21 века. Вы талантливы, целеустремленны, амбициозны. Вы — наше будущее. И мы сегодня должны сделать всё, для того, чтобы вы були счастливыми.

Увечері першого дня літа, весь центр міста був заповнений веселими і щасливими дітьми. Сьогодні міська влада докладає всіх зусиль для того, щоб маленькі одесити відчували турботу, увагу і росли в хороших умовах. 21 століття дає все більше можливостей для розвитку, все більше професій, в яких зможуть знайти і реалізувати себе діти, з’являється з кожним днем. Можливості дає і те, що вони ростуть в Одесі, в знаменитому місті біля Чорного Моря, носячи горде ім’я — справжніх одеситів. Діти — головний пріоритет і те, у що варто вкладатися найбільше. Діти — це той, найголовніший ресурс і найпотужніша сила, здатна призводити до змін, будувати, створювати нове і робити нашу з вами Одесу краще.

Комментарии закрыты