У дитячому садку Хабад щасливі діти, уважні педагоги і багато-багато цікавого і корисного. Єврейська громада в Одесі пропонує повну систему освіти, від дошкільного навчального закладу до університету. Дитячий садок Хабад — це найперший щабель в системі освіти Хабад, і тут малі хлопчики та дівчатка почувають себе дуже зручно.

Ганна ШУТАК, завідуюча дитячим садком Хабад
Детский сад работает с 8ч утра до 16ч. Работаем мы согласно государственному стандарту базового компонента дошкольного образования Украины. Также в детском саду есть дополнительные учебные услуги. Это английский язык, изучение иврита, изучение традиций еврейского народа, ритмика. Также детский сад полностью укомплектован согласно штатного расписания. В наличии все воспитатели, а также логопед, психолог, инструктор по физкультуре, музыкальный руководитель, учитель ритмики и танцев.

Педагоги та вихователі добре знають і люблять свою справу, тому діти із захопленням відвідують заняття з сенсорного розвитку в ясельній групі, роблять аплікації, в ігровій формі розвивають математичні здібності в молодшій групі, вивчають англійську мову та іврит в середній групі, а в старшій вже проходять навчання з елементами грамоти перед вступом до школи. Також в садку проходить індивідуальна робота з логопедом та заняття з логоритміки. І це тільки невелика частина важливих занять у системі дошкільного виховання Хабад.

Ганна ШУТАК, завідуюча дитячим садком Хабад
После 16ч в саду работает Академия раннего развития детей, в которую ходят все желающие дети детского сада, которые хотят остаться и заниматься. Дети делятся на 2 группы, младшая группа занимается сенсорным развитием, художественно-эстетическим. А старшая группа кроме этого занимается подготовкой к школе. В этом году детский сад был укомплектован игровой комнатой, спортивным залом. Есть также в наличии музыкальный зал. На протяжении всего дня дети заняты игровой, учебной деятельностью. У нас очень интересно. Приходите к нам!

Скільки незабутніх емоцій та щастя дарять часи в сучасній ігровій кімнаті з батутами, лабіринтами та іншим спеціальним обладнанням для фізичного розвитку дитини! Для розминки можна зробити зарядку у спортзалі. А в музичному класі всі весело співають та танцюють, готуючи святкові ранки для батьків та інших вихованців дитячого садку Хабад.

Малюки весело і безтурботно співають, танцюють і малюють, розвиваються та вчаться. Правильно дати важливу інформацію необхідно з самого раннього дитинства. І тут складне стає простим і вивчається в ігровій формі. А скільки цікавого чекає на ігровому майданчику, коли приходить час ігор на свіжому повітрі! Власний автопарк для малечі, пізнавальні стенди з приладдям для майбутнього дорослого життя, гірки, пісочниці, вправи з фізичного розвитку дитини та плескання в басейні під сонечком. У дитячий садок Хабад дітей доставляє і забирає автобус, тут кошерне харчування, затишні спальні та ігрові кімнати.

 Ганна ШУТАК, завідуюча дитячим садком Хабад
Если Вы хотите, чтобы Ваши дети получили всестороннее дошкольное развитие, приходите, пожалуйста, к нам в детский сад. Мы принимаем детей от полутора лет до шести.

Перші вихователі, перші педагоги — це основа жаги до знань і вміння вчитися! Саме цей вибір для своїх дітей робите зараз Ви.

Комментарии закрыты