Юрій Бойко, народний депутат України, співзасновник «Опозиційної платформи — За життя», — приїжджає до Одеси нерідко. Але 2-го травня він обов’язково у нашому місті — покладає квіти до місця гибелі одеситів у Будинку профспілок на Куликовому полі, бере участь в панахиді за загиблими і спілкується з жителями Одеси.

Юрій БОЙКО, співзасновник «Опозиційної платформи — За життя»
5 лет исполнилось с того времени, как на этом месте были убиты люди. Мы не забудем тех, кто погиб и всегда будем отдавать им почести.

П’ятий рік поспіль політик розділяє біль Одеси разом з одеситами. В цьому році перешкод для візиту не створювали, а в минулі роки проїхати від Києва до одеського Куликова поля йому було непросто. Але для Юрія Бойка 2-е травня — це Одеса, в якій він повинен бути.

Юрій БОЙКО, співзасновник «Опозиційної платформи — За життя»
Здесь, на этом месте, где погибли люди, нет памятника — власть не удосужилась. И нет расследования, нет наказания тех, кто совершил эту страшную трагедию, тех, кто убил людей. И я понимаю, почему уходящая власть расследования не проводила: они боялись, что дойдут до самих себя, поскольку они сами это организовали. Но мы добьемся расследования. И я хочу заверить всех одесситов, с которыми я всегда в день скорби, каждый год, даже в самое тяжелое время, — и я буду всегда до тех пор, пока мы не накажем виновных и не увековечим память погибших здесь достойным образом. 

Співзасновник «Опозиційної платформи — За життя», після покладання квітів біля Будинку профспілок, прийшов на панахиду за загиблими 2-го травня. Поминальне богослужіння в Свято-Іллінському Одеському чоловічому монастирі очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел.

Юрій Бойко взяв участь в молитві — разом з членами родин загиблих і багатьма одеситами, які щиросердно сприймають гибель співгромадян як свою трагедію і трагедію всього свого рідного міста.

Комментарии закрыты