16 лютого в Господарському суді Одеському області відбулося засідання у справі недобудови за адресою вул. Жаботинського 3\1. Договір на будівництво цього будинку був укладений 17 жовтня 2014-го року. Тоді «Олімпекс Транс» — власник земельної ділянки, надав під забудову «Набережному кварталу» ділянку на вказаній вулиці. Згідно з підписаними документами про спільну роботу, на цьому місці повинен був вирости двосекційний 22-поверховий житловий будинок з підземним паркінгом. У зв’язку з цим було створено житловий кооператив, для залучення коштів пайовиків. Однак незабаром стало очевидним, що «Набережний квартал» не збирається виконувати умови договору. Будівельна компанія не виконала цілий ряд своїх зобов’язань перед власником землі «Олімпекс Транс», в результаті чого самі інвестори можуть залишитися у «розбитого корита».

Ситуація навколо недобудови житлового будинку «Набережний Квартал — Жаботинського» набирає обертів. Історія бере свій початок ще з весни 2016-го. Саме тоді фірма «Набережний квартал» припинила будівельні роботи на об’єкті на 6-й станції Великого Фонтану. Вкладники ж дізналися про проблеми на будівельному майданчику лише в жовтні того ж року. Варто відзначити, ступінь готовності об’єкта близько 30%, в той час як пайовиками внесено близько 80% коштів. І тепер ошукані люди, які десятиліттями збирали гроші на квартири, намагаються відсудити своє житло у забудовника.

Іван, пайовик

Истец «Олимпикс Транс» вытребовал по своим требованиям пытается забрать земельный участок, который находится по адресу Жаботинского 3\1 для того, чтобы в дальнейшем возводить там свой проект, доводить до ума этот проект. Так как нарушены были все нормы по градостроительной, по безопасности на этом объекте нынешним застройщиком «Набережным кварталом», у них отменены все разрешительные документы, соответственно, по этой причине стройка остановилась и «Олимпикс Транс» пытается вернуть ее под свой контроль.

Саме тому 16 лютого — в день розглядання справи, обурені інвестори прийшли до будівлі Господарського суду Одеської області з вимогою навести справедливість. Пайовики бачуть один з варіантів зберегти своє право власності — увійти третьою стороною в справу.

Максим Гладких, пайовик

Пайщики боятся быть обманутыми, поэтому пайщики хотят видеть какое из решений будет выносить судья, какую позицию будет занимать «Олимпикс транс» и  представители «Набережного квартала». Исправить ситуацию можно только начав стройку, это мнение пайщиков. Но для начала стройки необходимо урегулирование большого количества вопросов. Как между собственником земли, самим «Набережным кварталом» и в данной ситуации пайщики не против самого «Набережного квартала», не против «Олимписк транса», а за то, чтобы сесть за стол переговоров, а даже не за стол переговоров, а начали производить какие-то действия для улучшения данной ситуации и начала строительных работ.

Підсумками судового засідання ошукані одесити вкрай незадоволені, оскільки обидві сторони: представники «Олімпікс трансу» і «Набережного кварталу» виступають проти того, щоб пайовики увійшли третьою стороною і захищали свої інтереси.  На думку самих пайовиків, вся ця ситуація сталася з потурання позивача, а саме компанії «Олімпекс Транс», керівництво якої з самого початку будівництва бачило, що зведення об’єкту йшло не відповідно до представленого ним проектом. Але крапку в цій історії поставить суд. А ми в свою чергу будемо стежити за розвитком подій і готові дати можливість висловитися кожній із сторін.

Комментарии закрыты