В одеській міськраді готується розпорядження про проведення рейдів для захисту тварин від жорстокого поводження. Мер Геннадій Труханов прислухався до звернень зоозахисників під час неодноразових зустрічей з ними та наголосив на тому, що сьогодні місто потребує чіткого розуміння програми захисту та піклування про всіх вуличних тварин, особливо мова йде про тих трудівників, які працюють на потіху натовпу. Адже в гонитві за грошима господарі рідких тварин часто доводять їх до стану напівнепритомноті і зовсім не дбають про те як вони себе почувають.

Геннадій Труханов, одеський міський голова

Значительно у нас есть подвижки в том что бездомных собак становится меньше. При чем это всё происходит естественным путем, цивилизованными методами, но много вопросов у нас в этом направлении. Нам необходимо проанализировать, провести рейды и посмотреть. Вот те лошадки, которые у нас в центре города катают людей. Вы знаете, был случай когда упала от перегрева лошадь в обморок на Дерибасовской, на глазах у детей, на глазах у отдыхающих. Зрелище, конечно, не совсем хорошее, мягко говоря. Потому что имеется реальное нарушение в том что эксплуатировать животных в таком температурном режиме во многих странах запрещено. В условиях где они находятся, в каких условиях. Докладывали мне что, уже сегодня прозвучал Дом Павловых. Я не знаю, но по информации общественников там являются кенгуру или какие-то другие виды животных. Много разных животных, которыми решили удивить на ночных дискотеках.

Вуличні тварини в Одесі дійсно мають особливий статус, про що говорить небайдуже ставлення до цієї проблеми одеситів, які багато років боролися за права мовчазних мешканців вулиць. Сьогодні громадських діячів нарешті почули і мерія розглядає питання гуманного поводження з тваринами, які в якомусь сенсі вже є частиною екосистеми Одеси і створюють враження про наше місто.

Комментарии закрыты