25 липня Виконавчий комітет Одеської міськради вніс зміни до правил розміщення зовнішньої реклами. Зокрема, це стосується історичного центру Одеси. Відтепер , забороняється розміщувати на фасадах будинків рекламні конструкції площею понад три кв. м, а також стаціонарні рекламні засоби, площею понад 4 з половиною кв. метри. Не можна буде і заклеїти вікна плівкою із рекламним зображенням, якщо вона покриває більше 30 відсотків від загальної площі вікна.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

По пожарним нормам запрещено заклеивать полностью окна , я не знаю это вопрос к нашим подразделениям, не нашим вернее подразделениям, подразделением государственнной службы по черезвычайным ситуациям, как они это пропускают и как они на это реагируют, но мы сегодя доополняем еще наши полномочия , определив что только 30 процентов можна на этих окнах размещать, не более 30 процентов

Загалом, в місті не дозволятиметься розміщувати рекламу на засобах та обладнанні зовнішнього освітлення, а також на опорних та підтримуючих засобах контактної мережі. Зростуть і ціни на вуличну рекламу. Судячи з інформаційних слайдів, представлених управлінням реклами, платити з першого серпня доведеться вдвічі більше. Крім того, нові правила скорочують час зберігання демонтованих конструкцій на складах до одного року, що має заощадити 270 тисяч гривень на рік з місцевого бюджету.

Комментарии закрыты