Другий за чергою після Малиновського району, представив свій звіт за 2018 рік голова Київської районної адміністрації Володимир Сушков. Що вже зроблено адміністрацією та що потрібно зробити ще? Далі, в нашому сюжеті.

Голова Київської районної адміністрації Володимир Сушков підбив підсумки роботи за минулий рік. 22 лютого, у своєму звіті чиновник торкнувся таких пунктів, як: освіта, благоустрій території, соцпідтримка одеситів та інше. На зустрічі був присутній і міський голова Геннадій Труханов та депутат міської ради — Дмитро Танцюра.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Наши дети, одесские дети, Киевского района, получили прекрасное медицинское учреждение. Я думаю, современное. Потому что впервые, когда заходишь в детскую поликлинику, такая обстановка, что и детям туда интересно приходить. Я рад, что нам удается реализовывать нашу программу по созданию центров первичной медико-санитарной помощи. Киевский район не исключение. Создание центров продолжается в Киевском районе, адреса вы все знаете.

Дмитро Танцюра, депутат Одеської міської ради

Наконец-то, спустя многие годы, мы начали идти большими шагами и получать хорошие результаты. Тому результат 84 школа, которая сегодня является, наверное, самой яркой школой Киевского района, в которой сегодня есть спортивный комплекс европейского образца, которая полностью утеплена, в которой полностью произведена замена фасадов, утепления.

За словами голови райадміністрації Володимира Сушкова, минулого року було зроблено: капітальні ремонти багатоповерхових будинків за 65 адресами, ремонти шкіл, перший капітальний ремонт пологового будинку №7, який є лідером в Одесі за кількістю народжених, і відкрито та відновлено центри адміністративних і соціальних послух. Протягом 2018 року більше 13 тис. сімей отримали соціальну підтримку на суму 209 млн грн, а, наприклад, на капітальні ремонти об’єктів благоустрою було витрачено 13 млн грн. Проте, роботи у районі ще багато.

Володимир Сушков, голова Київської районної адміністрації ОМР

Ми розуміємо, попереду вирішення ще дуже багатьох проблем по різним напрямкам. В першу чергу це благоустрій квартальних проїздів, продовження капітального ремонту багатоповерхівок, програми заміни ліфтів, відродження спортивної інфраструктури закладів освіти, благоустрій приватного сектору, та інше. Але вже зрозуміло, фінансова децентралізація запрацювала. Збільшення бюджету міста, а значить і його всебічний розвиток, напряму залежить від якості нашої праці.

Міський голова Геннадій Труханов розповів присутнім про плани міста та району надалі. Попри те, що Київський район здебільшого є спальним, на розвиток інфраструктури та комфорт місцевих жителів потрібно продовжувати отримувати підтримку муніципалітету.

Комментарии закрыты