В інформаційному агентстві Контекст-Причорномор’я відбулась презентація 26-го випуску історико-краєзнавчого альманаху «Південний Захід. Одесика». За 13 років існування надруковано багато цікавих фактів з історії рідного краю та власного народу.  Більше деталей про видання, далі в нашому сюжеті.

Традиційно двічі на рік — до дня народження одеської області та до дня міста –виходить  історико-краєзнавчий альманах «Південий Захід. Одесика». Журнал видається  за підтримки почесного громадянина Одеси та Одеської області, політика, мецената Сергія Гриневецького. В інформаційному агентстві Контекст-Причорномор’я відбулась презентація 26-го випуску видання.

Віктор Савченко, редактор альманаху

Сегодня мы на ваш суд представляем сборник, который на первый взгляд кажется очень связанным с прошлым, но каждая его статья, она как бы неразрывно связана с современностью, потому что каждый автор естественно живет в наши дни, и свои переживания, свои надежды вкладывает в свои исторические краеведческие статьи, пытаясь понять суть происходящего.

У виданні опубліковано матеріали про археологічні пам’ятники Бессарабії, політичні репресії під час Голодомору, артилерію у битві за Одесу, козаків Чорноморського козацького війська, та про таких особистостей, як одеські професори Дмитро Кишенський і Олександр Красюк.

Сергій Гриневецький, політик, громадський діяч

Якщо не знати історію свого краю, регіону, то звичайно дуже важко буде орієнтуватись в перспективах. І мені дуже приємно, що саме історики, краєзнавці, археологи, молодь, об’єднались в таку спільноту. І як результат вашої роботи, 2 рази на рік виходить такий збірник.

З кожним випуском проект розширює свої наукові та географічні рамки, стає більш дозрілим та змістовним. 26-й альманах має такі розділи, як: Степи лукомор’я, Одеські старожитності, Край в епоху диктатур, Обличчя земляків, Студентська трибуна. Всього статей у журналі — 15.

Комментарии закрыты