В Музеї сучасного мистецтва Одеси відбулось одразу декілька подій. Презентація каталогу до персональної ювілейної виставки відомого одеського художника Євгена РахмАніна «В передчутті великого вибуху». А також відкриття двох проектів, присвячених одеському міжнародному кінофестивалю, який стартував 14 липня. «Увійди в коло» пропонують музейники і відкривають можливість глядачеві зануритися в фантасмогоричний світ одеського художника Віктора Павлова чи в образи з радянського кино в работах молодих киян.
Музей сучасного мистецтва Одеси зібрав поціновувачів художньої натури одразу на декілька цікавих проектів, які присвятив Одеському міжнародному кінофестивалю. Чим більше ми слідкуємо за розвитком кінематографу, тим більше бажаємо опинитися в колі цього зачарованого світу, зауважив директор музею Семен Кантор. Всі герої музейної події тим чи іншим чином повязані з кіно.
Семен Кантор, директор музею сучасного мистецтва Одеси
сегодняшняя Одесса кинемотографическая –Кира Муратова. А унее несколько человек снимались в кино и они связани с изобразительнім искусством. Худолжник Виктор Павлов, Евгений Рахманин и арт-критик Ута Килтер.
Відкрився вечір в саду музею презентацією каталогу до персональної ювілейної виставки відомого одеського художника Євгена РахмАніна «В передчутті великого вибуху». Експозиція займає перший поверх музею і є якнайповнішою на сьогоднішній день ретроспективою, де можна зустріти і нові, і ранні твори,- надані автором, з фонду Музею сучасного мистецтва Одеси, а також з приватних колекцій.
Євген Рахманін, художник
0Виставка расширенная получилась, каталого делался к єтой виставке, поєтому в каталог вошли работи прошліх лет, из коллекции, из музееви совсем новіе, которіе віставляются сейчас в музее.
Директор музею вручив каталоги всім тим людям, — художникам, колекціонерам, мистецтвознавцям, — хто допоміг підготувати дійсно масштабну виставку робіт Євгена Рахманіна. У музейній прибудові, де розташований виставковий зал, розміщена саме виставка «Увійди в коло». Музейники пропонують глядачеві зануритися в фантасмогоричний світ одеського художника Віктора Павлова.
Фелікс Кохрихт, журналіст
в єтом зале ві видитебольшие концептуальніе работі,античная история. Мифі и легенді. Его работи требуют определенніх знаний. Грубоватие и рискованніе сцени.за каждой работой стоит миф, легенда, история.
ЗК: В цій залі представлений не тільки живопис Віктора Павлова, а й відеоінсталяції Мирослава Кульчицького та Максима Чекорського., одного з найбільш знакового творчого дуету в візуальному мистецтві 90-х років.
В підвальному приміщенні музею, який носить назву концепт-лабораторія «Артерія», представлений проект молодих київских графиків Завального і Сабко «Штучне світло», які в своїх роботах демонструють образи з радянського кінематографу.
Роман Громов, куратор виставки
большинство работ связано с кино. Икони советского кинематографа Гайдай и Тарковский, с фильма Планета обезьян. Каждая работа связана со светом кино, как искусственний свет
Музей сучасного мистецтва Одеси закликає глядача дивитися кино, приглядатися до графічніих ліній чи сюжетів фігуративниго живопису, приглядатися до себе, та шукати в собі відображення побаченого. «Увійди в коло» пропонують музейники.