26 та 28 жовтня в Одеському театрі опери та балету відбудеться прем’єра – балет Арама Хачатуряна «Маскарад».  Як йшла робота над виставою, які новітні технології використані в постановці, чого очікувати публіці від перегляду , розповіли на брифінгу учасники та виконавці головних партій. Також наша знімальна група побувала на репетиції в костюмах.

Незабаром одеські шанувальники балету матимуть можливість доторкнутися до творіння однієї з видатних постатей у світовій музичній культурі 20 століття -Арама Хачатуряна. На сцені оперного театру відбудеться премьера балету «Маскарад» за однойменною драмою Михайла Лермонтова. До цього твору театр звертається вдруге. За часів радянського союзу 35 років тому провідними майстрами балетного мистецтва був поставлений чудовий спектакль. Нинішня постановка відрізняється новою хореографією, сценографією, режисерськими прийомами. Хореограф – постановник – завідувач балетної трупи театру, заслужений артист України  Гаррі Севоян.

 Гаррі Севоян, хореограф-постановник балету «Маскарад»

он более емко, широко раскроет не только видимую часть драми Лермонтова, но и скритие мотиви, которие он хотел показать

я не в одной классической хореографи решил. Добавил немного пластики там, где чувства, ємоции, страїи, переживания. Добавил пластику, которая глубже раскрівает образі героїв.

Також у постановці використовуються новітні мультімедійні технології, дзеркальний екран, нитяна завіса. Все це спрямовано на посилення візуального враження у глядача.

 Ігор Анісенко, головний художник театру

после прочтения темі у меня возник темній город без солнечніх лучей. Поєтому вибор пал на зеркало переменной прозрачности. Основной єлемент сценографии

 Гаррі Севоян, хореограф-постановник балету «Маскарад»

 магическое зеркало, которое работает как окно, как витрина. Нитяной занавес.он может показать то, что за сценой в зависимости от освещения.єто позволяет війти незаметно артисту, поменять декорацию

 Після вивчення балетною трупою танцювальної частини в класі, прийшла черга поєднати хореографію зі сценографією. Це  достатньо відповідальний період репетицій.

 

Отже, 26 і 28 жовтня в одеському театрі опери та балету прем’єра балету Хачатуряна «Маскарад».

 

 

Комментарии закрыты