Студія: Одеська Національна Академія Харчових Технологій знову дивує різноманітністю заходів для абітурієнтів та студентів. 12 травня в парку Перемоги студенти та викладачі Академії влаштували справжній квест для школярів. Як це відбувалося, далі в сюжеті.

Звичайні дні відкритих дверей вишів у стінах університетів, які ми звикли бачити, вже давно не так цікавлять сучасне покоління. Тому Одеська Національна Академія  харчових технологій знайшла свій підхід і влаштувала 12 травня в парку Перемоги справжній Food quest, де майбутні студенти дізнавалися про Академію у формі гри, ребусів та кросвордів.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

Если я вам скажу, что сегодня происходит обычный день открытых дверей Одесской Национальной Академии Пищевых Технологий — вы не поверите. Я и сам бы не поверил еще несколько лет назад. Сегодня такое время, время мобильных, время активных, время креативных людей, студентов, сотрудников, преподавателей и вот собственно наши студенты, преподаватели, они всегда предлагают такие интересные вещи и сегодня проходит день открытых дверей в парке победы.

Натела Кордзая, директор центру маркетингу та реклами ОНАХТ

В этом году у нас необычные участники, если в прошлом году — это ребята. которые регистрировались рандомно, то в этом году это команды школ, которые выставляют школы, они отбирают ребят с 11- 10 классов. Это своеобразный батл школ, наверное.  Сегодня их 11, каждая команда получает 2 блока заданий.

Перший — це кросворд, де зашифроване слово, позв’язане з одним із факультетів Академії. Потім абітурієнтам треба було оббігти всі 11 локацій, які розташовані по периметру парку Перемоги. У другому блоці школярів чекали 5 задач, які потрібно вирішити. Команду переможців визначали за результатами правильно виконаних завдань та кращим часом.

Валерія Ромалійська, учениця 7 Гімназії

Мені дуже сподобався квест, тому що ти бігаєш по різним секціям, різним факультетам Харчової Академії і ти для себе дізнаєшся щось нове і це набагато цікавіше, якби тут просто стояло багато факультетів і ти просто ходив і читав, що вони можуть тобі запропонувати

 Євген Величко, учень 7 Гімназії

Квест довольно интересный получился, я конечно не ожидал, что он будет таким обширным, пришлось довольно много бегать, и бегать интенсивно, потому что конкуренция высокая .Если честно после этого, то что я тут увидел,  у меня появилось желание узнать больше об Академии и в планах на будущее я может, приглянусь, посмотрю и сдам экзамены …может пойдет.

 Сьогодні в ОНАХТ — передовий вищий заклад, який випускає висококваліфікованих спеціалістів. В самій Академії чекають активних студентів, і для цього створюють максимум умов.

Комментарии закрыты