В перший день літа в галереї Invogue відкрилась виставка одеського фотографа Оксани КанівЕць «Геть від реальності». Це проект про закритість, про відхід від важливих і складних питань особистості, проблемах в міжособових, міжкультурних і соціально-політичних взаємовідносинах. Експозиція скалається з 11 чорно-білих диптихів, які співвідносять портрет та пейзаж. На відкритті побувала наша знімальна група.

В залах галереї сучасного мистецтва Invogue відбулось відкриття виставки фотографії молодого, але вже достатньо відомого одеського майстра Оксани Канівець. Оксана представила на суд глядача свій новий проект «Геть від реальності». Його ідея народилась три роки тому і була навіяна роздумами фотографа під час зйомок.

 Оксана Канівець, фотограф

 Я очень много снимаю портретов и  в течение процесса я вижу реакцию людей. Их страхи, стеснение, взаимоотношения в семье. У людей много комплексов, которые мешают им наслаждаться и радоваться жизни, которая у них есть

Протягом трьох останніх років частіше почали зявляться портрети, де неможна бачити обличчя людини, розповідає автор. Ці портрети обєднують різні нервозні прояви особистості.

 Оксана Канівець, фотограф

єти собирательніе образі показывают то состояние, в котором может находиться человек, угнетаемый реальностью,личные проблемы. Правая часть на усмотрение зрителя.

Права частина диптихів – це пейзаж, який відображує можливу конструкцію реальності. Дехто бачить там вихід зі складної ситуації, інші відчувають емоційну напругу.

 понравилось, что они необічніе, она всегда віходит за рамки. Когда выходишь из обыденного, тогда и начинается жизнь

Більшість питань, піднятих в проекті, могли б бути самостійними темами, оскільки кожна з них несе величезні наслідки як для розвитку особистості, так і суспільства.

 Михайло Рева, скульптор

 она растет. Набирает важніе вещи. Она елегнтна. Она говорит шепотом. Говорит важніе вещи, что есть искусство

Експозиція «Геть від реальності»., яка скалається з 11 чорно-білих диптихів,  співвідносить портрет та пейзаж. Портретна частина знята в Україні, на пейзажну автора нпдихнула мінімалістична естетика Північної Європи.

 Андрій Москвічьов, фотограф

 на мой взгляд Оксана попіталась совместить одиночество человека в современном мире и вещи связанніе с индустриализмом. Ей єто удалось.

На відкритті проекту Оксани Канівець зібралась культурна та мистьецька спільнота Одеси: відомі музиканти, художники, фотографи і, звісно, моделі.

мы просто разговаривали и Оксана фотографировала. Я не заметила, как это произошло. Она крутилась был легкий флир из этого получилась фотография. Даже чсама себе понравилась

 это скорей была не модельная работа. Это было общение с другом. Это назвать взаимо терапией

Когда так кардинально меняешь имидж, есть внутрення зажатость. Сначала подходили ребята с зоны. Можно распрямить плечи. Оксана в этом оченгь сильно помогла.

Проект Оксани Канівець «Геть від реальності» доповнює заключення Бориса Херсонського про сьогодення нашої психіатрії та про психологічний стан суспільства взагалі. Автор намагається показати, що естетика базується на реальному житті, на реальних проблемах людини, на реальних співвідносинах та не порозумінні. Чи можна від того втекти? Шукаємо відповідь на виставці Оксани Канівець в галереї Invogue до 11 липня.

 

 

Комментарии закрыты