В музеї сучасного мистецтва Одеси відкрилась виставка „14 x 14  Дослідження Дунайського регіону. Позиції сучасного мистецтва. Моментальні фото.“ В експозиції представлено чотирнадцять робіт з чотирнадцяти країн Придунавя. Фотографи відобразили повсякденне життя, суспільство та політику своїх Батьківщин. Виставку доповнили роботи українських митців, які були презентовані на урочистому відкритті в присутності представників департаменту культури міста Регенсбург.

Побратим Одеси – німецьке місто Регенсбург запропонував цікавий фото проект – виставку молодих європейських художників, що представляють свої країни, розташовані на берегах Дунаю. 14 x 14  Дослідження Дунайського регіону. Позиції сучасного мистецтва. Моментальні фото. Таку назву має виставка, яка відкрилась в музеї сучасного мистецтва Одеси. Це чотирнадцять авторів з чотирнадцяти країн Придунавья.  Виставка, яка подорожує з 2013 року країнами Дунайського регіону, зробила зупинку в Одесі.

Семен Кантор, директор музею сучасного мистецтва Одеси

очень разные работы, как и страны, которые граничат друг с другом. Это інтересно

Як розповіла куратор проекту та перший голова зареєстрованої спілки DOKUMENTA Регіна Хельвіг-Шмідт, у своїх роботах художники з Дунайського регіону відобразили моментальні фото. Які дають уяву про країну,де вони мешкають.

 Регіна Хельвег-Шмідт, куратор виставки

 немецкая речь, перевод.. 14 деятей искусств представили 28 работ. Одеса самая южная точка. Особенностьв том , что виставка прошла через все страні Дуная

Україну на виставці представляли роботи трьох молодих художників Івана Базака, Миколи Карабиновича та Ірини Озаринської. Українськими діячами мистецтва було встановилено нові  акценти на фотовиставці donumenta. Іван Базак працює з поєднанням об’єктів. Цього літа художник знайшов в українському переліску сторінки  газети, зі спотвореними обличчями політиків. Каракулі невідомого надихнули Базака на створення витвору мистецтва. Але нажаль, відвідувачам не вдалось це побачити. Три вітрини були порожніми.

Іван Базак, художник

 я виставив   знайдені на мухорці колажі невідомого художника, де в різних стилях народне мистецтво, розмальовки, домальовки, бороди і тд. Політична еліта українська, частина олігархії.

представникам деяким здалося, що робота заполітична і тому попросили її забрати.

Перформанс Ірини Озаринської — це частина її великого проекту Щоденник сміття.

 Ірина Озаринська, художник

я буду констатировать факт, сколько я вибрасиваю мукора каждий день. Информация к размішлению

одна из интерпритаций- єкологическая проблема. Єто неединственній аспект

Відстежити актуальні напрямки сучасного моментального фото від художників з 14 країн Придунавя можна в музеї сучасного мистецтва Одеси до 30 вересня.

 

Комментарии закрыты