27 липня в Одеській національній академії харчових технологій почали підбивати підсумки вступної компанії цього року. Подача документів на перший курс серед одинадцятикласників закінчилася 26 липня, проте в приймальній комісії все одно досить багато людей: ще до 10 серпня триває набір випускників коледжів і майбутніх магістрів.

Мар’яна Кашкано, секретар приймальної комісії ОНАХТ

В цьому році до нашої академії було подано більше 5 тисяч заяв і це дійсно нас радує. Тому що ми фіксуємо збільшення попиту та зацікавленості на інженерно-технічні спеціальності. Зокрема, автоматизацію та компьютерно-інтегровані технології, інженерну механіку, галузеве машинобудування. 26 закриття бази відбулося і ось 5 днів, такий затишок, мовчання. 1 серпня лише, і ми як приймальна комісія, і наші абітурієнти, будуть знати чи вступили вони на бюджет, чи ні. 1 серпня — оприлюднення рейтингових списків.

Вступна компанія в Академії не обійшлася без креативного підходу. В цьому році, було вирішено провести пілотну акцію під назвою «ШАНС». З 12 липня працівники ОНАХТ консультували абітурієнтів у 8 локаціях по Одесі та області. На місці, пропонувалося заповнити спеціальну анкету, яка давала можливість зрозуміти до яких спеціальностей ви більше тяжієте, а як бонус, виграти новенький смартфон.

Натела Кордзая, директор центру маркетингу і реклами ОНАХТ

По окончанию акции заполнено около 100 анкет, но так как не все участники, которые заполняли, подавали к нам документы, то сегодня мы разыгрываем смартфон, среди 20 человек.

Прямо в приймальні комісії крутять барабан з іменами конкурсантів. Ведучий дістає заповітний папірець з ім’ям…отже, переможницею «ШАНСУ» в цьому році стала абітурієнтка з Дніпропетровської області, міста Жовті води.

-Маргарита Александровна, тут такая ситуация, вы стали тем самым счастливчиком и победителем у нас, в нашей акции. Поэтому, сегодня, до 5 часов и в ближайшее время, в принципе, каждый день, кроме выходных…здесь, с 9 до 5 можете подойти и забрать свой приз.

-А что я выиграла?

-Телефон!

-Ура, хорошо, я как раз буду делать контракт и подписывать, как раз зайду и заберу.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

Мы все хотим зарабатывать. И наши выпускники, естественно, все хотят зарабатывать. Так вот, они зарабатывают тогда, когда есть на них спрос. Когда им предоставляют работу. И вот спрос самый большой, как раз на инженерные, технологические, все прикладные специальности. Очень большой. Поэтому, тот кто сделал свой выбор, Одесская Национальная Академия Пищевых технологий, тот не пожалеет. Спрос на специальности выпускников есть и мы способны удовлетворить требования работодателей по качеству образования.

Отримати сьогодні хорошу освіту — це великий шанс для тих, хто хоче стати успішною людиною. І надавати цей шанс абітурієнтам готові в Одеській національній академії харчових технологій.

Комментарии закрыты