Одеська Національна Академія Харчових технологій — один з небагатьох Вищих Навчальних Закладів Одеси в якому особливу увагу приділяють заохоченню до навчання талановитих студентів. Так, в закладі вже в гарну традицію перетворився щорічний конкурс «Кращий Абітурієнт». За результатами першої сесії та складання ЗНО найздібніші хлопці і дівчата отримують цінні подарунки. В цьому році за старанне навчання 10 першокурсників нагородили смартфонами.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

Завдячуючи ефективній діяльності спілки випускників нашої Академії. Я дякую всім промисловцям, бізнесменам, які підтримують діяльність цієї спілки. Завдяки цьому ми змогли сьогодні знову вручити нашим студентам такі цінні подарунки, як смартфони. Я сподіваюсь, що ці студенти, які стали переможцями, вони і надалі будуть показувати…це вже досвід, ми дивимось, спостерігаємо, як розвиваються всі наші студенти з першого курсу. Як правило, вони всі підтверджують з кожним роком навчання і свої знання. А потом стають найкращими випускниками.

Переможці конкурсу «Кращий Абітурієнт» зовсім недавно здали свою першу в житті сесію і тепер повноправно можуть називатися студентами. Після школи звикати до навчання в такому великому ВИШі — важко, однак юнаки поступово звикають. До того ж в ОНАХТ цьому всіляко сприяють.

Вікторія Зюзько, факультет нафти, газу та екології ОНАХТ

Это очень стимулирует, я знала о таком конкурсе, но я совершенно не думала, что выиграю именно я. Но это такой приятный сюрприз, когда однажды утром мне написали что я победила в этом конкурсе. Это было очень приятно.

Анна Сидорова, фак. менеджменту, маркетингу і логістики ОНАХТ

Чувства непривычные после школы, когда к тебе учителя не подходят и ничего не говорят. Ты должен сам, это чувство большой ответственности.

Евеліна Томашпольська, фак. зерна і зернового бізнесу ОНАХТ

Думаю, после этого конкурса, именно у нас, у победителей появится желание продолжать также стараться и учиться.

Відзначимо, що в актовому залі Академії Харчових Технологій також нагородили дипломами студентів старших курсів — переможців всеукраїнського конкурсу Харчових технологій, який проводить «Фонд Колесникова». В кінці січня юні науковці повернулися з міста Кельна, де провели кілька днів на кондитерській виставці.

Ірина Солоницька, техн. інст. харчової промисловості ім. Ломоносова

В конкурсе приняло участие со всей Украины 800 работ. В финал воли 73 работы, в которые вошли 11 работ с нашей ОНАПТ. С наших 11 работ, к нашей нескрываемой радости 7 человек стали победителями.  

Богдан Паламарчук, 6 курс, фак. технології зерна ОНАХТ

Це найбільша в світі виставка кондитерського виробництва. Це як для палеонтолога побачити живого динозавра, щось подібне ми відчували, коли там були. Було щось нереальне. Солодощі з усіх країн світу, це було спілкування з провідними виробниками. Потім окремо ми ще відвідали музей шоколаду, який находився в Кельні. Відвідали знаменитий Кельнський собор, найбільший в Європі. Загалом, це було щось неперевершене. Здійснилися всі мрії, які могли бути для молодого студента-технолога. 

Дійсно, професійні мрії в Одеській національній академії харчових технологій збуваються. Найголовніше, що диплом випускників Академії харчових технологій працює на самих хлопців і дівчат. А після випуску, рівень підготовки дозволяє бути затребуваними на ринку праці.

Комментарии закрыты