На вулиці Чорноморського козацтва,12, в будівлі Механіко-технологічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій зазвичай вирує студентське життя — тут вивчають теорію і практикуються у сучасних лабораторіях майже 600 юнаків і дівчат. А 5 липня у коледжі свято: ті, хто 4 роки займався тут, і для кого ці стіни стали рідними, зараз отримують путівку в подальше професійне життя. Коледж вітає своїх випускників.
Олександр ЛУКІЯНИК, в.о. директора Механіко-технологічного коледжу ОНАХТ
Если мы с вами проедем по улице Черноморского казачества — это все предприятия наши соседи и друзья. Они приглашают нас на практику и берут наших выпускников. Поедем в сторону порта — тоже наши друзья. «Гормолзавод», «Гармаш», «Укрэлеваторпром». Также РЭСы, ПЭСы, туда идут работать наши электрики. Механики у нас вообще универсальные. Мы — гарантия успешности, хорошего и качественного образования. И если смотреть на пищевое производство, то более 60-70% управленцев — это выпускники колледжа академии или самой академии.
Почесними гостями свята з вручення дипломів у Механіко-технологічному коледжі стали проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ОНАХТ Федір Трішин та декани факультетів академії. Гості підкреслили, що двері Одеської національної академії харчових технологій завжди відкриті для випускників коледжу, за скороченою програмою тут вони продовжують навчання й виходять на новий кваліфікаційний рівень бакалаврів та магістрів.
Федір ТРІШИН, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ОНАХТ
Выпускник колледжа — он уже специалист. Он уже может работать, но та должность, которую ему предложат, не даст возможность получать ту зарплату, которую он может иметь с дипломом бакалавра и, тем более, магистра. Трудиться и учиться — это очень близкие слова. Я желаю им удачи!
Учбовий заклад має славетну історію як найстаріший в галузі борошномельно-крупяний технікум. А зараз це сучасний Механіко-технологічний коледж академії, що випускає молодших спеціалістів з харчових технологій, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, галузевого машинобудування, електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. Випускники коледжу опановують професію в аудиторіях й на практиці — на відомих виробничих підприємствах України.
Дмитро ЛЕЙДЕНІУС, випускник Механіко-технологічного коледжу ОНАХТ
Моя специальность — монтаж и эксплуатация пищевого оборудования. Мы ездили на Кулендоровский комбинат, в «Гармаш», на Шустовский завод, там проходили практику. Также ездили в Полтаву на Подольский завод молочной продукции, и там проходили практику.
Костянтин КОРІННИЙ, випускник Механіко-технологічного коледжу ОНАХТ
Мне, действительно, понравилось на практике. Была возможность увидеть воочию то, с чем буду работать в дальнейшем. Мне очень понравилась учеба в колледже и в дальнейшем планирую поступать в академию.
Дмитро ЛЕЙДЕНІУС, випускник Механіко-технологічного коледжу ОНАХТ
Если есть рвение и желание зарабатывать хорошие деньги, быть нужным в современном обществе и всегда быть востребованным специалистом, тогда наш колледж — именно тот выбор, который нужен многим молодым абитуриентам.
Сучасні знання та практичні вміння — це ще не все, що складає багаж випускника коледжу. Кожен з них має тверду впевненість, що його професія потрібна країні. Наша земля створена для того, щоб на ній колосились жнива, наливався виноград, випасалась худоба. І чимало підприємств харчової, переробної промисловості чекають на випускників Механіко-технологічного коледжу.
Олена КІЧУК, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Механіко-технологічного коледжу ОНАХТ
Огромное количество звонков по телефону мы получаем в приемной комиссии от предприятий, которые ждут и просят: «Где ваши выпускники? Мы ждем, вакансии открыты». Наши специальности сегодня очень востребованы. Поэтому до 14 июля мы ждем выпускников 9-х классов. Также у нас проводится набор выпускников 11-х классов и ПТУ. И мы будем рады видеть всех этих выпускников в стенах нашего колледжа.
Отже, учорашні студенти, а сьогодні дипломовані молодші спеціалісти — вітають в залі своїх педагогів, для них найкращі квіти та теплі слова подяки. У випускників попереду — шлях фахівця. А коледж вже чекає на нових студентів.