У V Міжнародному форумі з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків, який відкрився на Одеському морвокзалі 20 квітня, приймають участь делегації понад 70 організацій і компаній з 20 країн світу. Серед них Міжнародна морська організація ІМО, Європейська агенція з безпеки мореплавства, Міжнародна рада морських роботодавців,  Фонд моряків Міжнародної федерації транспортників ITF,  Інститут морської техніки, науки і технологій Великої Британії, Морська академія Голландії, нідерландська Морська академія Харлінген. Також серед делегатів форуму — представники найпотужніших у світі судноплавних компаній і крюїнгових агенцій з Гонконгу, Кіпру, Німеччини. На урочистій церемонії відкриття Міжнародного форуму з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків його організатори — Національний університет «Одеська морська академія» та виставковий центр «Одеський дім» — вислухали багато теплих слів від гостей за бездоганну підготовку форуму, який щороку стає все більш значущою подією в галузі. Також гості відзначили, що Україна сьогодні займає почесне третє місце в світі по підготовці морських кадрів і, таким чином, має значний вплив на розвиток морської справи в цілому.

Хіроюкі ЯМАДА, заступник директора з безпеки на морі ІМО
Це дуже важлива подія для нас, для вас — для всіх, хто будь-яким чином пов’язаний з морською галуззю. На цьому форумі ми можемо обмінятися досвідом і думками з приводу майбутнього розвитку морської індустрії.

Марк МІЛЛІ, виконавчий директор EMSA
Я вітаю організаторів та учасників форуму — ми бачимо тут дуже багато стендів і багато відвідувачів. Така подія має велике значення для всіх нас.

Володимир КОВТУНЕЦЬ, перший заступник міністра освіти і науки України
Ці події повинні дати поштовх до розвитку нашої освіти. Щоби вона в цьому динамічному світі постійно була попереду всієї індустрії.

Кімберлі КАРЛШОЕ, голова Фонду моряків транспортної федерації ITF
Хочу сказати, що мене дуже надихнуло те число молодих людей, які присвятили себе навчанню в сфері мореплавства в Одесі і Україні. Зі свого боку ми також зробимо всі необхідні кроки для того, щоб підвищувати рівень освіти і сприяти розвитку судноплавства в подальшому.

Раджеш ТАНДОН, голова Ради морських роботодавців IMEC
Україна посідає третє місце за кількістю кадрів, які задіяні в морехідній сфері. На першому місці Філіппіни, на другому Індія. Ми, зі свого боку, робимо всі можливі кроки для підтримки розвитку морехідної сфери, і даний форум є дуже важливим моментом для продовження співпраці на міжнародному рівні.

На прес-конференції після відкриття V Міжнародного форуму з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків ректор Національного університету «Одеська морська академія» Михайло Міюсов розповів докладніше про учасників виставки. На ній присутні тренажерні центри, морські учбові заклади, кроюінгові та судноплавні компанії, виробники тренажерів для моряків й інші, хто безпосередньо має відношення до життя моряків.

Михайло МІЮСОВ, ректор НУ «Одеська морська академія»
С каждым годом количество участников увеличивается. И для нас особенно приятно, что на наше приглашение откликнулись ведущие международные организации и ассоциации.

Головним партнером форуму виступила одна з найбільших в світі компаній в області комплексного обслуговування суден – Anglo-Eastern Ship Management (Гонконг, Китай). Головними партнерами конференції і виставки стали компанії Kongsberg (Норвегія) і TRANSAS (транснаціональна компанія з головним офісом в Ірландії) – провідні світові постачальники високотехнологічного обладнання, тренажерів, програмного забезпечення, комплексних рішень і послуг у морській індустрії.

Павло УСТЕНКО, гендиректор «TRANSAS Україна»
Компания является представителем международного лидера в сфере производства тренажерных систем, это порядка 40% мирового рынка тренажерных систем. На сегодняшней выставке нами представлен навигационный тренажер в более современной модификации. Он позволяет производить обучение судоводителей в реальном симулятивном времени.

Біля стенду тренажерів «Optimum Maritime Solutions», які вперше приймають учать у форумі, теж чимало відвідувачів. Тут демонструється власна розробка компанії — програмно-апаратний комплекс для тренінгу всього плавскладу за різними тестами. У V Міжнародного форуму з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків також приймають участь провідні банки.

Наталія САВЧУК, «УКРСИББАНК»
На сегодняшний день банк обслуживает до 10% всех моряков, которые работают на украинском рынке. У нас есть несколько предложений, в которые входят несколько международного уровня карт, для наших моряков. «УКРСИББАНК» — самый крупный иностранный банк в Украине, он часть международной группы, которая работает в 74 странах мира. И, по сути, в любом портовом городе мира Вы можете воспользоваться отделением или банкоматом керівник роздрібного бізнесу «УКРСИББАНК» BNP Paribas. 

Важливою частиною форуму є спеціалізована міжнародна  конференція, на якій присутні обговорять ситуацію на ринку морських трудових ресурсів, тему людського фактору в судноплавстві, сертифікацію моряків та інші теми. V Міжнародний форум з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків буде працювати на території Одеського морвокзалу 20 і 21 квітня.

Комментарии закрыты