28 січня Одеському муніципальному музею особистих колекцій імені Блешунова виповнилося 30 років. До ювілею цього унікального, єдиного в Україні музею підготовлена низка заходів. Відкрила ювілейний рік виставка з особистої колекції учня Олександра Володимировича Блещунова, також альпініста Віталія Томчика,  яка присвячена міфу про викрадення Європи. Це твори скульптури, живопису та графіки.

30 років тому на Польській, 19, в типовій одеській комунальній квартирі, жила дивовижна людина — альпініст і колекціонер Олександр Володимирович Блещунов. У нього завжди збиралися гості: художники, вчені, музиканти, мандрівники. Дві маленькі кімнати були заповнені дивовижними речами: персидськими килимами, мейсенським фарфором, статуетками тощо. Ще за життя Блещунов вирішив створити особливий музей і подарувати його рідному місту. І ось єдиному в Україні музею особистих колекцій – 30 років!

 Світлана Остапова, директор музею ім. Блещунова

Керівництво музею мріє, щоб ідея Олександра Блещунова про створення музею багатьох особистих колекцій отримала розвиток .

Світлана Остапова, директор музею ім. Блещунова

2019 рік музей присвячує своєму 30-річчю. Підготовлена ціла низка різноманітних заходів. Відкрила ювілейний рік виставка з особистої колекції учня Олександра Володимировича Блещунова, також альпініста Віталія Томчика,  яка присвячена міфу про викрадення Європи. Персональна колекція збиралась майже 30 років. До її складу входять більш ніж 100 творів скульптури, живопису та графіки, 38 з них глядачі побачать в єдиному просторі. Колекція відтворює відомий сюжет в різноманітній техніці і відбиває безліч самобутніх поглядів на образи Європи і Зевса.

Комментарии закрыты