Музей сучасного мистецтва Одеси представив нову експозицію своєї колекції. У фонді музею зберігаються твори одеських художників з середини 20 століття до сьогодення, які належать до різних напрямків та рухів неофіційного мистецтва нашого міста. Нова експозиція побудована за принципами, які суттєво відрізняються від традиційних типів музейних виставок. Це продовження експерименту, започаткованого два роки тому. Як музейники поєднали різні школи, стилі та напрямки, в нашому сюжеті.

23 серпня в основній будівлі музею сучасного мистецтва Одеси відкрилась нова експозиція з фондів. В колекції музею зберігаються твори одеських художників з 1950-х років до нашого часу, які належать до різних напрямків та рухів неофіційного мистецтва нашого міста. Нова експозиція принципово відрізняється від попередньої.

 Семен Кантор, директор музею

Куратори експозиції: Семен Кантор, Михайло Рашковецький, Володимир Чигринець поєднали різні школи, стилі та напрямки, демонструючи ідею мистецтва як чуттєво- раціонального роздуму про людину, природу та суспільство в їхніх складних взаємозв’язках і відносинах.

 Володимир Чигринець, куратор експозиції

Музейники відійшли від традиційних типів музейних виставок, побудованих на сурових історико-хронологічних принципах. Це продовження експерименту, започаткованого два роки тому, який полягає в нелінійному підході.

 Семен Кантор, директор музею

Експозиція умовно структурована поверхами — «тематичними рівнями» та залами – «візуальними подкастами».

Володимир Чигринець, куратор експозиції

В новій експозиції представлені живопис, медіа-арт, діджитал-арт, об’єкти та інсталяції – увесь спектр того, що відбувалось в художньому просторі Одеси, починаючи з середини 20 століття до наших днів. Також у рамках експозиції запланована широка освітня програма, присвячена одеському мистецтву та сучасним музейним практикам.

Комментарии закрыты