Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов 16 січня представив підсумки роботи в області за 2018 рік та пріоритетні напрями на 2019. Найактуальнішим залишається питання ремонту доріг. За словами очільника регіону, планується ремонт ще 800 км шляхів. Далі – в сюжеті.

Розвиток інфраструктури і туризму, доступність медичного та соціального забезпечення, сучасні технології в освіті та нові робочі місця. Про такі пріоритети в роботі розповів на прес-конференції голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Мені здається, що протягом 2017-2018 років нам дещо вдалось саме зробити такі зміни. Десь це відчувається в нової дорогі, десь це відчувається в збудованому новому спортивному майданчику, якого не було в селі всі роки незалежності. Десь це відбувається в здійсненні мети того, чи іншого, маленького українця 16-річного, яки1 завдяки нашим програмам освіти зміг скласти ЗНО і вступити до вищого навчального закладу.

Голова ОДА підкреслив, що найактуальнішим завданням залишається ремонт доріг. Наразі в області відремонтовано 450 км, у тому числі за минулий рік — 190. Щодо медицини, то було закуплено 168 мобільно-діагностичних комплексів та понад 3200 мешканців сіл вже користуються послугами мобільних поліклінік. Також, збудовано 3 школи та 2 дитсадки, за рахунок чого з’явилося понад 2500 додаткових місць для дітей.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Я на 100% знаю, де ми будемо будувати дороги і які в нас є проекти, це близько 800 км доріг. Я на 100% знаю, де в нас будуть з’являтися Emergency department, тобто ці відділення невідкладної допомоги, де ми будемо будувати амбулаторії. Я на 100% знаю як буде рухатись реформа екстреної медичної допомоги і які швидкі ми хочемо закупити і повністю обновити парк нашої  екстреної медичної допомоги.

Загалом, у перспективі на 3 роки заплановано відкриття ще 108 спортивних об’єктів, також, запланований ремонт, а в населених пунктах, де це необхідно, і будівництво, 34 шкіл та 27 дитячих садків.

Комментарии закрыты