Ласкаво просимо на перший курс! День знань відсвяткувала Одеська Національна Академія Харчових технологій. Викладачі, адміністрація вишу і представники обласної влади прийшли привітати з початком студентства кілька сотень новачків — першокурсників.

Світлана Шаталова, заступниця голови ОДА

Ті люди, вони будуть через декілька років будувати нашу країну, залишати додану вартість. Саме те, чого потрібно прагнути будь-якої владі, будь-якому керівництву. І мені дуже приємно сьогодні, що Академія харчових технологій, вона дає настільки багато шансів для молоді стати успішними.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

Кожному нашому випускнику гарантуємо перше робоче місце. Це дуже важливо для кожної людини сьогодні, у нашому такому нестабільному світі. Одна з найкращих бібліотек, 38 сучасних лабораторій, потужна співпраця с зарубіжними партнерами, участь в міжнародних проектах і програмах. І наші роботодавці, підприємці. Клуб роботодавців, в якому понад 518 компаній на сьогоднішній день.

Наука — найпотужніший інструмент, що може змінювати життя на краще. Від знань студентів ОНАХТ залежить майбутнє харчової промисловості, екології, інженерії, технологій автоматизації, нафтопереробки, програмування, розвиток туризму, бізнесу і економіки. 43 спеціальності щорічно привертають юнаків зі всієї країни.

Дмитро, першокурсник, м. Полтава

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики, так я бачу в ньому перспективи для майбутньої роботи. На це мене надихнуло дуже багато людей, які досі допомагають мені, як кажуть, досягати своїх цілей. В мене є два нюанси. Перше це те, що в мене тута навчались ще батько, ще дідусь в свій час. А друге, що дуже багато гарних відгуків про академію. Тому я довго думати не став і поступив саме в Академію харчових технологій.

Софія, першокурсниця, м. Дніпро

Поступила потому, что во-первых, нравится Одесса, во-вторых, я была на экскурсии в 10-м классе в этом вузе. Мне всё так понравилось. При том, что это был последний день, все очень были уставшие и это было, как лучик света. Самая интересная экскурсия, если честно. Мне понравились приветливые люди, я подумала что хочу здесь учиться. Так, мимолетно. А когда пришло время решать куда, я вспомнила что я люблю Одессу и уже эту Академию. И решила поступать сюда. Международный туризм, потому что это хорошая перспектива и интересно путешествовать.

Одеська національна академія харчових технологій співпрацює з більш ніж 50 університетами по всьому світу, є членом 12 міжнародних організацій. Саме цей виш сьогодні дає студентам потужний поштовх для успішного майбутнього, привчає любити свою професію і постійно вдосконалювати навички. Адже, навчання не закінчується з випуском, а триває все життя людини.

Комментарии закрыты