У День Перемоги в Одесі прозвучали мелодії воєнних років у виконанні кращих оркестрів міста. У тому числі, у міському саду прозвучали найпопулярніші військові мелодії, які нагадали одеситам, як важливо пам’ятати про велику перемогу і пишатися своїми відважними співвітчизниками.

Пісні, відомі вже багато десятиліть лунали 9 травня в Одесі. У тому числі в  міському саду пройшов концерт Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Олег Міснянкін, начальник оркестру

Захід приурочений Дню Перемоги, будемо виконувати різноманітні твори. Перш за все, на теми пісень Другої світової війни, фронтові пісні. Також естрадного плану. Покажемо дефіле оркестрове, також декілька українських творів. Сьогодні було покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу, потім ми їздили вітати ветерана Другої світової війни, морського піхотинця, був там ліцей військово-морський, оркестр. Ми його привітали. Зіграли йому День Перемоги, «Победа», «Белорусский вокзал», і наш командувач його особисто, до нього піднявся, тому йому тяжко спускатися, до нас він з балкону виглянув, привітали. 

 Саме прифронтові пісні під час війни — були підмогою в бою, піднімали солдатський дух та нагадували про близьких людей, що чекають вдома, дарували надію на мирне майбутнє. Пісні воєнних років, що стали символами перемоги, по сьогодні торкають своєю душевністю серця слухачів, адже ці пісні стали невід’ємною частиною 9-го травня.

«Самый прекрасны день, самый радостный. Самый светлый. Мне было 5 лет, когда началась война и я все помню. И когда услышали, что победа, это ликовали, все город кричал, радовался. Целовались с незнакомыми людьми, обнимались, это самый лучший праздник.  Катюша. Я еще в школе, в третьем классе на сцене пела «Расцветают яблони и груши».

«День Победы Лев Лещенко, Синий платочек, да, также Темная ночь, конечно.

 Люди, які прийшли на концерт, почули багато популярних композицій, серед яких «На безымянной высоте», «Белорусский вокзал», «День Победы» та, звичайно ж, вальси воєнних років. Також, під час концерту глядачі побачили дефіле оркестру, танці та український фольклор.

 

Комментарии закрыты