Одеська влада продовжує налагоджувати зв’язок з іноземними партнерами і корпораціями. 13 жовтня гості з Японії, представники корпорації Mitsubishi, відвідали мерію Одеси де обговорили майбутні інвестиції та обмін досвідом заради таких великих проектів, як надземне метро, оновлення залізниці, будівництво паркінгів — та інші.

Представник корпорації Mitsubishi Кохей Тагава 13 жовтня відвідав одеську мерію, де він зустрівся з заступником міського голови Павло Вугельманом. Mitsubishi — одна з найбільших в світі компаній, яка займається виробництвом не тільки усім відомих автомобілів, але й залізниць і навіть літаків. Гість мерії, Кохей Тагава, є генеральним директором представництва Mitsubishi в Україні, а також головує в Раді усіх корпорацій при уряді Японії. Під час зустрічі, сторони обговорили майбутні інвестиції в Одесу та японський досвід, який буде доволі корисним в здійснені революційних для міста проектів.

Павло Вугельман, заступник Одеського міського голови

Нами представлена наша экономическая стратегия Одесса 5T, журнал проектов в котором мы рассматриваем привлечение инвестиций. В первую очередь, это создание индустриальных парков, это одесское наземное метро, это работа по экологическим проектам, по отведению ливневых стоков, очистке ливневых стоков. Мы считаем что сегодня тот совет, который есть у японских компаний, он действительно очень влиятельный. И те передовые технологии, которые есть у японских корпораций, нет практически ни в одной стране мира.

Саме для таких глобальних планів дуже важливо використання передових японських напрацювань. Одеса — завдяки вигідному географічному розташуванню і динамічному розвитку є дуже привабливим містом для іноземців, тому в майбутньому впровадження нових технологічних і сучасних проектів цілком реально.

Кохей Тагава, гендиректор корпорації Mitsubishi в Україні

Я був дуже вражений як швидко і динамічно розвивається одеський регіон. Крім того, ми були вражені молодим складом одеської мерії, це чудове досягнення. Ви знаєте, що японські компанії мають досить великий досвід в різних проектах, які вимагають великих фінансових вкладень. На зустрічі з паном Вугельманом ми дізналися про нові інфраструктурні проекти, такі  як індустріальні парки, проект наземного метро та інші. Я вважаю, що японські компанії будуть зацікавлені взяти участь в таких проектах з таким енергійним керівництвом.

Проекти, які поки що тільки обговорили в мерії, дійсно змінять життя кожного одесита. Особливо, якщо мова йде про наземне метро та індустріальні парки. Коли справа стосується технологій — досвід японських колег буде просто необхідним. До того ж, в Україні зараз проходить рік Японії. Тому, зараз в мерії планується візит одеської делегації в країну сонця, що сходить для зміцнення ділових стосунків та укладання нових контрактів.

Комментарии закрыты