В Золотій залі літературного музею відбулась церемонія нагородження першої Премії імені Яна Гельмана.  Премія заснована на згадку про художнього керівника команди, тричі чемпіона СРСР по КВК, драматурга, сценариста, літератора, гумориста, справжнього одесита Яна Альбертовича Гельмана, який трагічно пішов з життя в 2012 році. Премія вручається за нові, оригінальні досягнення у будь-яких сферах діяльності, спрямованих на благо і во славу Одеси.

В Золотій залі літературного музею зібрались представники легендарної команди КВК Одеського національного університету ім. Мечникова, щоб запровадити Премію імені  Яна Гельмана, художнього керівника команди, який трагічно загинув в 2012 році. «Одеські джентльмени» «народили» видатних політиків, журналістів, акторів, бізнесменів…Всі ці люди з гордістю називають себе вихованцями Яна Гельмана, який навчив їх любити своє рідне місто, прославляти його, робити все на благо його процвітання.

 Світлана Фабрикант, Клуб одеських джентльменів

  Ян Альбертович Гельман – сценарист та гуморист, тричі чемпіон КВК, художній керівник команди «Джентльмени ОГУ», автор телепередач та спецпректів: «Городок», «Утрення почта», «Голубой огонек», автор декількох сценаріїв.

Ігор Лосинський,  Клуб одеських джентльменів

Премія імені Яна Гельмана вручається за нові, оригінальні досягнення у будь-яких сферах діяльності людям, завдяки яким про Одесу в 2018 році у всьому світі дізналися ще більше.

 Едуард Чечельницький, директор центру культури ОНУ ім. Мечникова

Серед п’яти лауреатів першу премію в культурному блоці одержав віце-президент Всесвітнього клубу одеситів, відомий журналіст, людина, яка дає зелене світло молодим літераторам, блогер Євген Михайлович Голубовський.

 Євген Голубовський, лауреат премії

Головна мета ініціаторів Премії, щоб слава про наше місто, яке так шанував Ян Гельман, продовжувала звучати далеко за його межами.

 

 

 

 

 

Комментарии закрыты