У Всесвітньому клубі одеситів відкрилась виставка живопису майже невідомого сучасникам українського художника Аристарха Кобцева. Велика кількість робіт, представлених на виставці, показана вперше за 100 років. Це пейзажі, портрети, міфологія, шаржі, ікони. Також на відкритті вернісажу було презентовано художній альбом з репродукціями робіт художника.

«Творча спадщина Аристарха Кобцева» – так називається персональна виставка українського художника, майже невідомого сучасникам, який народився, все життя працював та покинув цей світ в Одесі. Всесвітній клуб одеситів намагається робити виставки не тільки сучасних художників, відомих майстрів живопису, але й шукати забуті імена.

Євген Голубовський, віце-президент клубу одеситів

Аристарх Кобцев викладач графіки, професор живопису, член товариства південноросійських художників, спілки художників УРСР та СРСР працював в різних жанрах. Аналіз його творчості дозволяє оцінити розвиток одеської художньої традиції першої половини 20 сторіччя.

Євген Голубовський, віце-президент клубу одеситів

Аристарх Кобцев володів різними художніми техніками: олійний живопис, акварель, темпера, олівець, туш… Велика кількість робіт, представлених на виставці, показана вперше   за 100 років. Це пейзажи, портрети, міфологія, шаржі, ікони.

 Олексій Стопакевич, внучатий племінник художника

На виставці був презентований художній альбом, в якому наведені біографія, аналіз творчості майстра та 930 репродукцій. Експозиція в клубі одеситів відкрита до кінці травня. На думку організаторів, це початок нового витка відомості Кобцева.

 

 

 

Комментарии закрыты