3-є грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. До цієї дати  у виставковій залі Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє» відкрилась зворушлива виставка робіт особливих дітей та їх батьків «Талант не має обмежень». Організація «Особливі діти» об’єднує сім’ї, які виховують діточок з вадами опорно-рухового апарату, неврології тощо.

Ірина Шульга, голова організації «Особливі діти»

На виставці представлені роботи, які зроблені серцем, не тільки руками. Ії учасники, які відрізняються від нас лише тим, що потребують більше уваги і турботи, демонструють свої таланти в різних видах декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва.

 Олексій Детков, 10 років

Хлопчик з раннього дитинства почав проявляти любов до малювання, розповідає його мати. Тому з 6 років він відвідує художню студію, і ще активно бере участь в театральних постановках, які регулярно відбуваються в Домі з ангелом.

 Людмила Деткова, мати Олексія

Арт-терапія існує в Домі з ангелом близько 20 років. В реабілітаційному центрі впевнені, що заняття різними видами мистецтва допомагає діточкам, які беруть участь в творчому процесі  чи просто дивляться на роботи інших, знімати всі можливі блоки. Тому мистецтво у лікуванні особливих дітей стоїть на одній сходинці разом з масажем і прийомами психологів. Виставка «Талант не має обмежень» — це ще один крок до покращення здоров’я  пацієнтів Дома з Ангелом.

Комментарии закрыты