Вже шостий рік поспіль за рішенням ЮНЕСКО 30 квітня по всьому світові відзначаэться Міжнародний день джазу. Одеса не стоїть осторонь і в святкуванні , і у відношенні до цього музичного напрямку. Багато представників одеської музичної школи прославляють наше місто далеко за його межами та країни взагалі. Ми завітали в гості до видатного майстра класичної та джазової фортепіанної школи Одеси, заслуженого артиста України Сергія Терентьєва. Нажаль сьогодні після складних операцій та ампутації частини ноги маестро  не виходить на сцену, але ми сподіваємось, що за допомогою небайдужих до долі музиканта одеситів, буде зібрана необхідна сума на протез.

Сергій Терентьєв — піаніст, який по праву вважається в Україні одним з найбільш віртуозних виконавців. Видатний майстер одеської фортепіанної школи першим у музичному просторі СРСР 70-х років почав грати на філармонічній сцені і класичні, і джазові твори.  

 Сергій Терентьєв, піаніст, заслужений артист України

 та музика, которую люблю больше всего на свете – классическая. Мне понравилась. Я слушал блюз. С этого началось по настоящему серьезно

Сергій Терентьєв отримав блискучу академічну освіту в спеціальній музичній школі імені професора П. С. Столярського та одеській консерваторії  по класу професора Людміли Гінзбург.

Сергій Терентьєв, піаніст, заслужений артист України

 я занимался академической музыкой а импровизация у меня началась с классической музыки. Все композиторы – замечательные импровизщаторы. Если музыкант не умеет импровизировать – он не музыкант.

З 1978 року з перервами на роботу в Данії, Іспанії Сергый Терентьэв був солістом Одеської філармонії. Музикант брав участь в джазових фестивалях та окремих концертах, виконуючи джазову класику і власні аранжування творів Шопена, Рахманінова. Джазові критики кількох європейських країн назвали одеського піаніста «маестро шовкові пальці», так як виконавчий стиль С.ергія Терентьєва  продовжує витончений романтизм Білла Еванса і незалежність ритміки правої і лівої руки Еролла Гарнера. Маєстро  володіє особливою вишуканістю та витонченістю виконання.

 Ганна Любарова, дружина С.Терентьєва

я всегда мечтала быть его ученицей. Мечта не сбылась. Быт и вдохновение, подход это другое

 если у меня есть что-то хорошее в исполнительском стиле, в развитии мелодии. очень многим обязана Сергею. Я подражала. Иначе никак как в плблоть и в кровь впивается.

На прикінці минулого року маестро переніс 4 складні операції. Лікарі боролися за  збереження його ноги, але нажаль частину правої кінцівки довелося ампутовати. Зараз артист, який мешкає з дружиною та кішкою  в обмежених умовах, в маленькій невідремонтованій квартирі без опалення в районі Привозу,  потребує допомогу для післяопераціонного лікування та протезування. Вартість протезу складаэ близько 90 тисяч гривень. При пенсії в 2400 гривень Сергій Володимирович не може самостійно оплатити лікування.

 Сергій Терентьєв, піаніст, заслужений артист України

сейчас будут ставить учебній протез, чтоб я привікал ходить, а потом такой, чтобі мог играть. Нужно нажимать на педаль. Очень тонкое дело. мне нужен, который био, который чуть ли не вживается в ногу.

Відкрит спеціальний рахунок для збору коштів  на імя дружини піаніста Ганни Любаровой. Всі бажаючи, поціновувачі творчості всесвітньовідомого піаніста Сергія Тереньєва можуть допомогти артистові перемогти горе та посприяти скорійшому поверненню маестро на сцену.

РЕКВІЗИТИ

 Сергій Терентьєв

Банк одержувача Приватбанк

5168-7573-1839-7538 ( гривневий)

 5168-7573-1839 -6605 (валютний)

Власник карти –  Ганна Любарова

5168-7573-1839 -5946 (пенсійний)

Власник карти – Сергій Терентьєв

Тел. +38  093-635-17-67 – Сергій Терентьєв

Тел. +38 067 -929 -77-16 –Ганна Любарова

Комментарии закрыты