11 вересня відбулась чергова апаратна нарада Одеської міської ради.

Добрый день, коллеги. Начинаем наше аппаратное совещание. Первый вопрос о ходе реализации в 17 году городской целевой программы.

В першу чергу доповідали про реалізацію у 2017 році Міської цільової програми відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації багатоквартирних будинків, інших об’єктів житлового фонду в місті Одесі на 2017- 2018 роки. Оскільки Одеса стала одним з перших міст в Україні, які запустили таку програму, що працює у комплексі з державною програмою.

Сегодня — при относительно небольших средствах, выделенных на эту программу, — можно говорить о ее высокой эффективности. Участниками городской программы компенсации за 8 месяцев стали порядка 3007 одесситов. Общая площадь, на которой проведены энергоэффективные мероприятия, — почти 143 тысячи кв м. Из бюджета города Одессы были компенсированы затраты 7 ЖСК, 16 ОСМД на сумму 482 тыс 600 грн, и 139 физическим лицам на сумму 427 тыс 900 грн.

Так очікувана економія для родин, що взяли участь у цій програмі, складе 137 тисяч 560 грн.

Комментарии закрыты