6 червня православні християни молитовно зустріли свято Вознесіння Господнього. Найменування вже само оповідає віруючим про зміст радісного торжества, про вознесіння від землі на небо у плоті Господа Ісуса Христа. Своїм славним та всехвальним вознесінням Христос Спаситель завершив земний шлях Свого служіння людям та посів одесную Бога Отця в Царстві Небесном. З нагоди торжества святкову божественну літургію в храмі села Нерубайське очолив правлячий архієрей Одеської єпархії Високопреосвященнійший митрополит Агафангел.

Христос Воскрес — цим величним переможним гімном життя над смертю, дорогі брати та сестри православно віруючі християни проводжали Свято Світлого Христового Воскресіння Святої Пасхи Господньої. Цього року віддання Святої Пасхи Господньої випало на п’яте червня. З нагоди пасхального торжества, що минає, у Свято — Тріїцькому соборі Одеси була звершена святкова божественна літургія.

30-го травня Церква вшановує пам’ять святого праведного Іони Одеського, покровителя і молитовника за нашу багатостраждальну батьківщину і наше місто Одесу. У цей день Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, очолив урочисту літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі. У цьому храмі довгий час служив праведний Іона, і сьогодні тут спочивають його святі мощі.

В Одеській Єпархії, з благословення Митрополита Агафангела, відбувся один з наймасштабніших в Україні за останні роки сімейний фестиваль «Покровське поле», який пройшов в селі МаринІвка Біляївського району. Захід такого рОзмаху і формату проводився вперше, і вмістив він більше 5 тис людей. Фестиваль об’єднав 50 різноманітних майстер-класів, кУзню з ковалем, дитячу дзвінИцю, контактний зоопарк з тваринами і дикобразами, батутами, солодкою ватою та морозивом, а також авіашоу! Свято не залишило байдужим жодного відвідувача!

Комментарии закрыты