195 — річчя з дня свого заснування відзначав храм Покрова Пресвятої Богородиці в селі Дачне Біляївського району. З цієї нагоди прихід відвідав Високопреосвященніший митрополит Агафангел, який очолив недільну літургію.

19 жовтня в Свято-Успенській обителі Високопреосвященніший Агафангел, Митрополит Одеський та Ізмаїльський вручив богослужбові нагороди, архіпастирські грамоти і медалі насільникам монастиря за їх неосяжну молитву і кропітку працю.

15-го жовтня православні одесити молитовно вшанували пам’ять святих угодників Божих священномученика Кипріяна і мучениці Юстини. У селі Крижанівка Лиманського району Одеської області в одному з нечисленних приходів всього християнського світу, присвячених саме цим святим, була звершена святкова Божественна літургія.

Житія святих провісників Ісуса Христа займають особливе місце в серцях православних християн. 5-е жовтня — день пам’яті пророка Божого Іони. Це старозавітний святий, який прославив себе подвигом звеличення Господа на територіях, де панувало невір’я і беззаконня.

Соціальне служіння нашої Єпархії широко відомо не тільки в масшатаба Одеської області, України або країнах Європи, але, завдяки різнопланової допомоги Церкви людям, які опинилися в самих різних складних життєвих обставинах, громадська діяльність віруючих УПЦ привертає увагу сучасної науки. Так, 1 жовтня Одесу відвідала професор Університету Кюсю з Японії пані Санами Такахаші, яка в контексті своєї дослідницької роботи в Німеччині вивчає соціальне служіння Української Православної Церкви. Гостя ознайомилася з різними аспектами соціального служіння в Одеській єпархії.

На території Свято-Іверського монастиря міста Одеси, розташованого неподалік шкільного аеродрому, в недільний день 20 жовтня пройшов православний ярмарок. Дещо детальніше про захід в наступному телесюжеті.

Також у цей день у Свято-Іверському чоловічому монастирі відбувся православний фестиваль хорового мистецтва, в якому брали участь колективи недільних шкіл Одеської єпархії.

З благословення Високопреосвященнейщего митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела в Свято-Іверському монастирі пройшов і фестиваль дитячої творчості під назвою «Блага Вратарниця». Першим етапом стала виставка дитячих малюнків.

Комментарии закрыты