16 листопада Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел відвідав храми Лиманського району Одеської області. Далі в нашому сюжеті.

17 листопада Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський освятив Свято-Покровський храм в с. Курісове Лиманського району. Детальніше в нашому репортажі.

Сповідництво християнської віри за часів правління страшних губителів і мучителів віруючих в істинного Бога — завжди було прикладом подвижництва. День пам’яті великомученика Димитрія Солунського 8-го листопада урочисто відзначив храм, освячений на честь цього святого в Одесі, в Преображенському парку. На престольному святі побувала знімальна група програми ТЕО.

Як важливо в молодому поколінні виховувати розсудливість, здатність міркувати, навчити молодь контролювати свої думки, викладати їх в наукових роботах або доповідях. З благословення митрополита Агафангела 16 листопада, при Спасо-Преображенському кафедральному соборі м Одеса, були проведені «Інокентіївські читання», на яких учні недільних шкіл з усієї Одеської Єпархії захищали свої науково-дослідні роботи.

Тихий, спокійний вечір, тепла осіння погода, що ще потрібно для обговорення вічної класичної літератури. 10-го листопада, з благословення митрополита Агафангела, в будівлі Молодіжного відділу Одеської єпархії відбувся літературний вечір, на якому обговорювалась творчість Івана Сергійовича Тургенєва.

Комментарии закрыты