30 червня, у другу неділю після П’ятдесятниці, Православна Церква молитовно вшановувала усіх святих в землі Руській просіявших. Це свято пропонує нам згадати святу історію розвитку християнства на територіях Київської Русі — України і молитовно прославити усіх тих угодників Божих, які своєю особливою молитовною відвагою перед Богом змогли зберегти і передати нам святу православну віру. З нагоди урочистості в Свято — Успенському кафедральному соборі Одеси була звершена святкова божественна літургія, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел.

1 липня шанується пам’ять світильника і молитовника Одеської землі, святого праведного Іони. У сам день свята Високопреосвященніший Агафангел митрополит Одеський і Ізмаїльський очолив Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі. Детальніше в нашому сюжеті.

24 червня духовенство Одеської єпархії в черговий раз відвідали дітей-пацієнтів Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Після традиційної спільної молитви дітвора пограла з аніматором і отримала солодкі подарунки. На завершення священнослужителі передали відділенню фінансову допомогу, яка була зібрана на Великодньому благодійному концерті в Одеській консерваторії.

30 червня Високопреосвященніший Агафангел митрополит Одеський і Ізмаїльський зустрівся з учасниками молодіжного хору Одеської єпархії і благословив їх на участь в міжнародному конкурсі котрий відбудеться в Болгарії.

Одеський художній музей відкрив для відвідування відновлений іконний зал. Сучасне музейне освітлення та темно-синій колір стін чудовим чином відтіняють теплі тони та золоті деталі ікон. Експозиція залу також змінилась. Зараз тут представлені різні школи та сюжети, деякі роботи показано вперше. Наші кореспонденти вже побували на екскурсії.

Комментарии закрыты