28-го липня у день молитовного вшанування святого рівноапостольного князя Володимира Українська Православна Церква молитовно відзначила велике свято в духовно — літургійному житі нашої Батьківщини — 1031-шу річницю Хрещення Київської Русі. З нагоди урочистостей, напередодні свята, 27-го липня, був звершений традиційний святковий молебень на Володимирській гірці у Києві та щорічний хресний хід, який об`єднав у єдиному молитовному звернені до Бога серця понад 300 тисяч вірян. Далі ви побачите

Після святкових урочистостей які відбулися у Києві 27-го липня, напередодні дня молитовного шанування святого великого рівноапостольного князя Володимира, а саме святкового молебню на Володимирській гірці та традиційного хресного ходу, 28-го липня власне у день пам`яті великого князя Володимира та з нагоди 1031-шої річниці від дня Хрещення Київської Русі у Києво – Печерській Лаврі була звершена святкова божественна літургія, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженійший митрополит Київський та усієї України Онуфрій у співслужінні єпископату, архієреїв братерських Помісних Церков та численного духовенства.

У велике свято Хрещення Київської Русі 28-го липня на Французькому бульварі в Одесі в храмі освяченому на честь великого рівноапостольного князя Володимира та княгині Людмили Чеської була звершена святкова божественна літургія на якій побувала наша знімальна група.

У Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі 28 липня після Божественної Літургії була відслужена панахида за покійним духівником обителі, старцем схиархімандритом Іоні Ігнатенком, якому в цьому році виповнилося б 94 роки. Іменини старця збіглися і зі знаменною датою Хрещення Русі, святим рівноапостольним князем Володимиром. «Надзвичайної душі людина, великий угодник Божий і молитовник», — такими словами описують старця його численні духовні чада. Наша знімальна група поспілкувалася з людьми, які знали батюшку Іону. Спогади, головні настанови а також пришестя до спасіння молитвами старця, — про це далі у випуску.

Чоловік, будучи інвалідом дитинства, підтримує інших — допомагає людям, допомагає при храмі. А тепер такий момент в його долі, коли він сам у біді і теж потребує допомоги. Подробиці — дивіться в нашому сюжеті.

Допомагати і об’єднувати для допомоги — і в цьому соціальне служіння Церкви. В силу економічних обставин сьогодні багато з людей перебувають за межею бідності. Відчути як духовну, так і матеріальну підтримку можуть нужденні в Одеській єпархії. Ось уже 5 років, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського, діє соціальний відділ, який надає допомогу людям в складних ситуаціях. Як отримати допомогу і як взяти участь в наданні допомоги — про це в матеріалі наших кореспондентів.

Комментарии закрыты