В Одеській мерії думають про те, щоб фіксувати на відео зустрічі директорів шкіл із батьками, які хочуть віддати свою дитину до учбового закладу. Про це в ході аппаратного засідання заявив Одеський міський голова Геннадій Труханов.  На його думку, такі мірі дозволять уникнути корупції в школах. На думку мера, влада на рівні міського бюджету та субвенцій з держбюджету в змозі створити в навчальних закладах всі необхідні умови. А тому просити, а тим більше вимагати в батьків вступні внески неприпустимо.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

У нас сегодня возможности  технические есть. Если нет, мы предусмотрим эти возможности и найдем. Должно быть включены камеры. Вся встреча должна быть зафиксирована на видео-, аудиносители. О том, как принимают родителей первоклассника в школу. И других разговоров, за кабинетом, под кабинетом на улице, чтоб не велось

У свою чергу директор міського департаменту освіти і науки Олена Буйневич зазначила – ще минулого року з’явилось розпорядження, згідно з яким заборонено вести будь-які розмови про вступні внески з батьками дітей, котрі поступають до школи.

Комментарии закрыты